» 
 

Babam ve Ailesi dizisinin yapımcısından iddialara yanıt gecikmedi

Kanal D ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanmakta olan Babam ve Ailesi dizinin setinde yönetmen krizinin yaşandığı iddialarının üzerine dizinin yapımcısı açıklama yaptı.

Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği Kanal D'nin sevilen dizisi Babam ve Ailesi 5. bölümü ile geçtiğimiz Pazartesi günü ekranlara geldi. Reytinglerde iyi bir derecede ilerleyen Babam ve Ailesi dizisi ile ilgili ortaya bir takım iddialar atıldı. Yapımcı Gold film ile dizinin yönetmeni Nihat Durak arasında sürekli tartışmalar yaşandığı ve bu nedenle de Babam ve Ailesi'ne yeni yönetmen arayışları yapıldığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Bunun üzerine sevilen dizinin reytinglerinin olumsuz yönde etkilenmemesi amacı ile dizinin yapımcısından yanıt geldi.

Gold Film'in açıklamasına göre, Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Babam ve Ailesi dizisinde dizinin yönetmeni Nihat Durak ile ilgili çıkan haberlerin tamamen asılsız olduğu bildirildi. Babam ve Ailesi'nin yönetmeni Nihat Durak'ın set ekibi ve oyuncular ile ilgili herhangi bir problem yaşanmadığı ve setin tüm hızı ile çalışmalara devam ettiği belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *