» 
 

Bade İşçil ile Malkoç Süalp arasında protokollü boşanma

Uzun süreli magazin gündeminde konuşulan Bade İşçil ve eşi Malkoç Süalp çiftinin evliliği anlaşmalı bir şekilde noktalandı.

Bade İşcil ile Malkoç Süalp'in, 31 Mayis 2013 tarihinden bu yana devam eden birlikteliği son buldu. Dava gününe kadar birbirleri hakkında ağır laflarla demediklerini bırakmayan çift, anlaşmalı bir şekilde evliliklerini bitirdi. Bade İşçil boşanma davasında, önceden istediği 670 bin TL'lik tazminat talebinden vazgeçti, 4 bin TL nafaka alıp kolye dahil olmakla birlikte lüks daire ve mücevherlerini iade edecek.

Çiftin oğulları olan Azur'un velayeti anne Bade İşçil'e verildi. Azur için eski eşi İşçile aylık 4 bin TL nafaka ödeyecek. Geçtiğimiz günlerde konuşulan daire ise Malkoç Süalp’e verildi. İşadamı Süalp, aile yadigarı dediği ve Bade İşçil'de bulunan mücevherleri talep etti. İşçil, Malkoç Süalp'in talebini yerine getirdi ve mücevherleri tesslim etti. Çift arasında kimde takı, mücevher gibi değerli eşya varsa geri teslim edecekler. Evi ve Mücevherleri alan Süalp, BMW markalı aracı Bade İşçil’e bıraktı.

Çift Çerkezköy Adliyesi'nde boşandı. İşçil, oğlulları için hep bir arada olabilceklerini söyledi.Eğer aralarında bir sıkıntı olursa, Malkoç oğlu Azur'u dini bayramlarda ve haftasonları görebilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *