» 
»
 

Bağcılar'da kan donduran olay! İki çocuğunu boğarak öldürdü

İstanbul Bağcılar'da, 5 yaşındaki oğlu ve 4 aylık kızını boğarak öldürdüğü iddia edilen H.T. tutuklandı. Savcılıkta verdiği ifadede, yeşil adamın kendisine "Çocuklarını öldürürsen onlar için en iyisi olur" dediğini söyleyen H.T.'nin akıl sağlığının yerinde olup olmadığı araştırılacak.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına ifade veren H.T., 7 senelik evliliğinde eşi ile sık sık sorunlar yaşadığını ve çocuklarının da uzun süredir sağlık probleminin olduğunu söyledi. İfade veren H.T.,  yaklaşık üç aydır yeşil bir adam gördüğünü, yeşil adamın kendisine çocuklarını öldürürse daha iyi olacaklarını artık iğne de vurulmayacaklarını söylediğini ifade etti.

Kendine geldiğinde kendinibanyoda bulan H.T., kendisini sokağa attığını ve ağabeyini aradığını, gelip çocuklara bakmalarını istediğini söyledi. Ağabeyinin ise geldiğinde çocukların öldüğünü söylediğini dile getirdi. Olay anını hatırlamadığını ve eşinin kendisini evden dışarı çıkarmamasından dolayı psikolojsinin bozulduğunu ifade etti.

Savcılıkta ifade verdiği sırada titremekten tam olarak kendisini ifade edemeyen ve sürekli ağlayan H.T.'nin akıl sağlığının yerinde olup olmadığı konusunda şüphe düşüldüğü tespitlerine tutanakta yer verildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *