» 
»
 

Bağış için açık artırmayla yemek randevusu veren politikacı

Ukrayna'da İçişleri Bakanı Anastasia Deeva, bir bağış kampanyası için kendisiyle yemek randevusu alacak olanlar için açık artırma başvurusu yaptı.

Ukrayna parlamentosunun 25 yaşındaki genç üyelerinden olan ve aynı zamanda İçişleri Bakanı Anastasia Deeva bir hayır kurumu için yapacak olduğu bağışı toplayabilmek adına, daha önce benzerine pek rastlanmamış bir girişimde bulunarak bunu sosyal medya aracılığı ile açıkladı. Yardım parasını toplayabilmek için bir kişiyle yemek ya da kahvaltı randevusunu kazanacak olan kişiyi belirleyecek olan Anastasia Deeva, bunu açık artırma yöntemiyle yapacağını duyurdu.

Deeva en yüksek fiyatı veren kişi ile akşam yemeği yada sabah kahvaltısı yapacağını belitti. Üstsüz ve yatakta çekilen çıplak fotoğraflarıyla ilgili selfie paylaşan kadın politikacının Çocuk Tedavi Enstitüsü adına bağış toplamak için böyle bir girişime imza attığı ifade ediliyor.

2016 yılında, Ukrayna parlamentosunda göreve İçişleri Bakanı olarak göreve başlayan Anastasia Deeva'nın çıplak fotoğrafları ve kendisiyle bir akşam yemeğini satışa çıkarması konusunda ülkede farklı yorumlara ve tepkilere sebep olurken,  bir yorumcunun, hayat kadınlığı bu ülkede yasal açıklaması da tepkilerle karşılandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *