» 
»
 

Bahçeli: CHP yönetimi milletten ümidini keserek olmadık yollara sapmıştır

Twitter hesabından bir açıklama yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli CHP yönetiminin milletten ümidini keserek olmadık yollara saptığını ifade etti.

Anayasa değişiklik teklifi görüşmelerinin birinci turunun tamamlanmasının ardından Twitter hesabı üzerinden bir değerlendirme paylaşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Genel Kurulu'nda yaşanan kürsü işgalleri, kavgalar nedeniyle CHP'yi eleştirdi. CHP yönetiminin milletten ümidini kestiğini ve milli iradeye giden yolları tıkamak ve kullanılamaz hale getirmek için olmadık yollara saptığını kaydeden Bahçeli, "TBMM'de yaşanan kürsü işgalleri, kavga sahneleri, ucuz oyunlar, isnat ve iftiraya varan siyasi söylemler muhataplarını mahcup edecektir." ifadelerini kullandı.

"Milletten yana görünüp yine millete güvensiz ve duyarsız kalanlar..."

Anayasa değişiklik teklifinin TBMM Genel Kurulu'nda görüşüldükten sonra yine milletin önüne geleceğini hatırlatan Bahçeli, çarşamba günü başlayacak olan ikinci tur görüşmelerine işaret ederek "Allah'ın izniyle çarşamba günü başlayacak ikinci tur görüşmelerinden sonra anayasa değişikliği milletimizin önüne gelecektir. İnancım budur. Milletten yana görünüp yine millete güvensiz ve duyarsız kalanlar bir kez daha çuvallayacaklar ve yüzleri kızarmaktan kurtulamayacaktır." şeklinde değerlendirmelerini paylaştı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *