» 
»
 

Bakanlar ve Genel Kurmay Başkanı feci kazanın olduğu alanda

Başbakan yardımcısı, bakanlar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları 13 askerin şehit düştüğü helikopterin bulunduğu alanda incelemelere katıldı ve bilgi aldı.

başbakan Yardımcısı Mehmet Şişek, bakanlar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları 13 askerin şehit olduğu helikopterin düştüğü bölgede yapılan incelemelere katılarak bilgi aldılar.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Uludere ilçesi’ne bağlı Şenoba beldesinde 13 askerin şehit olduğu helikopter kazasının yaşandığı alanda incelemelerde bulunarak konu hakkında bilgi edindiler.

23. Sınır Jandarma Tümen Komutanlığında şehitler için yapılan uğurlama törenini sonrasında Skorsky tipi helikopterler ile bölgeye gelen başbakan yardımcısı, bakanlar, Akar ve kuvvet komutanlarına milli helikopter Atak eşlik etti. Mehmet Şimşek, Bakanlar ve Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar bölgede incelemelerde bulunduktan sonra yetkililerden yaşanan kazanın ayrıntıları hakkında bilgi alarak sonrasında bölgeden ayrıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *