» 
»
 

Baldızına ahlaksız davranışta bulunan sapık enişte tutuklandı

Aydın'da henüz reşit olmayan eşinin kız kardeşine istismarda bulunduğu iddiasını ile göz altına alınan 27 yaşındaki sapık enişte çıkarıldığı mahkemece suçlu bulunarak caza evine gönderildi.

Çocuk istismarı haberlerinin artış gösterdiği şu günlerde bir üzücü haberde Aydın'dan geldi. Özel bir şirkette usta başı olarak çalıştığı öğrenilen 27 yaşındaki sapık, Aydın'a bağlı Köşk ilçesinde yaşayan henüz reşit olmayan eşinin kız kardeşi  İ.N.K. istismarda bulunduğu şikayeti üzerine gözaltına alındı. Yaşadığı bölgece şakin, işinden evine evinden işine giden namuslu bir adam olarak tanınan M.D.’nin istismar suçu nedeni ile tutuklandığı haberi yakın çevresinde şok etkisi yarattı.

Eniştesini kendisi ihbar eden istismar mağduru küçük kız jandarmaya verdiği ifadesinde eniştesini ile arasında yaklaşık bir yıldır bu uygunsuz durumun sürdüğünü söylediği öğrenildi. İhbar üzerine gözaltına alınan 27 yaşındaki enişte M.D. çıkarıldığı mahkemece suçlu bulunarak tutuklandı. Suçlamaları hiçbir şekilde kabul etmeyen M.D. işlediği iddia edilen suçla ilgili olarak polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin kanayan yarası çocuk istismarını önlemek adına çalışma başlattığını ifade eden Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak, bölgede bu acı olaya bir son vermek adına bölgede bir çocuk zileme merkezinin kurulacağını duyurarak yüreklere bir nebze su serpmişti…

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *