» 
»
 

Balık burcu için Nisan ayı beklentileri neler olacak?

Bu hafta Balık burcu için hangi yenilikler ve nasıl gelişmeler bekleniyor, yıldızı onlara neler söylüyor bakalım.

Yeni haftada Balık burcu biraz daha karmaşık duyguların yaşandığı hatta işlerin kontrolden çıktığı bir hafta olarak düşünülebilir. Bu hafta Balıklar biraz daha sakin durum değerlendirmesi yaparak davranışlarını gözden geçirmeli ve kafasını toparlamalı. Aksi halde yanlış kararlar vermesi oldukça olağan bir hal alacaktır.

Maddi açıdan da bazı sıkıntılar yaşama ihtimali bulunan Balık burcu yeni haftada güvendiği kimselerden destek beklentisi içine girse de bu beklentiler tam zamanında karşılanmadığı durumlarda hayal kırıklığı yaratabilir. Toplum içinde sezgilerinize güvenerek hareket etmeniz ön planda olsa da bazen de gerçekçi düşünmekte yarar var her zaman.

Balıklar için aşk hayatı bu hafta gözü karalığın haftası olma yolunda ancak yaşanan bu hırs pek çok hayal kırıklığına sebep olabilir. Aşkta kendinize olan güveninizin üst seviyelerde olduğu yeni haftada tutku dolu planlar yapmak isteğiniz de oldukça yoğun olacaktır. Yine de Balık burcu için tavsiye biraz daha temkinli olmakta fayda var diyebiliriz.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *