» 
»
 

Balık burcu yeni haftada biraz karamsar

Bu hafta 18 Nisan ile başlayıp 25 Nisan ile biten süreçte Balık burcu hangi etkiler altına girecek, yıldızı onu yeni haftada nasıl etkileyecek görelim.

Balıklar yeni haftada biraz karamsar biraz içe kapanık ve geçmişten gelen sorunlarla yüzleşme gibi oldukça zorlu bir sürece giriyor. Her ne kadar hataları ile yüzleşmek istese de Balık burcu bu hafta geçmişte yaptığı yanlışların bugün ona verdiği zararları değerlendirme noktasında oldukça içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Ancak yine de sakin olmakta, hatalarla yüzleşirken, geçmişin geçmişte kaldığını unutmamakta fayda var. Hayat devam ediyor ve bazen de geçmişte yapılan yanlışlar geleceğiniz için iyi birer tecrübe olarak her şeyden daha fazla işinize yarayabilir. Bunları fırsata çevirmek belki de bu süreçte yapılması gereken en akıllıca şey olabilir.

Aynı şekilde aşk ve ikili ilişkiler konusunda da oldukça karamsar görünen balıklar, yeni haftada yeni başlangıçlar yapmaya hiç de hazır değil. içinbde bulunduğu ağır ruh hali nedeniyle yanlış kararlar vermesi ya da elindeki değerleri kaybetmesi olası olan balıklar için yapılması gereken en iyi şey sakin olmak ve ani kararlardan kaçınmaktır. Böyle karar vermeniz gereken zamanlarda biraz açık havaya çıkmak ve insanlardan uzaklaşmak size iyi gelebilir.

Balık burcu için en iyi haber sosyal hayatından geliyor. Etrafında ne kadar kendisini düşünen ve seven arkadaşları olduğunu anlayabilmek için belki de bu hafta iyi bir fırsat olur. Size karşı daha anlayışlı olacak olan bazı çevrelerle uzun zamandır beklediğiniz anlaşmazlıkların çözülmesinde de belki biraz aşama kaydedebilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *