» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni 4 Kasım Fox'da

Fox TV ekranlarında her Cuma soluk soluğa izlenen Bana Sevmeyi Anlat 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüme saatler kala heyecan doruklarda. Leyla'nın yalnız kalmasına razı olmayan Alper, onun yanına gitmiştir. Peki, Leyla ile Alper arasında neler olacak? Haşmet'in bu durumdan haberi olacak mı? Bana Sevmeyi Anlat 4 Kasım yeni bölümü detayları haberde...

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Mesude Erarslan'ın yaptığı Fox TV'de yayınlanan Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Bana Sevmeyi Anlat 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümüne saatler kaldı. Başrollerinde Seda Bakan, Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Emir Çubukçu, Aslı Orcan'ın bulunduğu Bana Sevmeyi Anlat 4 Kasım'da 10. bölümü ile ekranlara gelecek. Peki, yeni bölümde neler olacak? Leyla, Canan'ın tuzağına düşmüş ve kulüe evinde yalnız başına kalmıştır. Canan hem Haşmet'e hem de Alper'e Leyla'nın çaresiz olduğunu duyurmuş ve köşesine çekilmiştir. Leyla'nın yalnız başına kulübe evinde bir aç ve çaresiz kalmasına seyirci kalamayan Alper, soluğu Leyla'nın yanında bulmuştur. Ancak Leyla'ya olan kızgınlığı halâ geçmemiştir.

Aynı zamanda Haşmet'te Leyla için harekete geçmiştir. Burak ve Eylül arasında ise elektriklenmeler olmaya başlamıştır. Alper öte yandan abisini dolandıran kişinin peşine düşmüştür. Onur ise herşeyin ortaya çıkmasından korkarak kendisine yeni bir çıkış yolu bulmuştur. Kapüşonlu adamın teslim olduğu haberi Alper'i şaşkına çevirecektir. Haşmet ise yeniden Leyla'yı kazanmak için herşeyi yapmaya hazırdır. Leyla'yı üzeceğini bilse de büyük bir adım atmıştır. Alper ise habersiz bir şekilde Leyla'nın hayatını zora sokmuştur.

BANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜM

Alper bir anda Leyla'yı öpmüştür. Artık Leyla ve Alper için hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır. Leyla ve Alper duyguları ile hesaplaşacaklardır. Canan ise Alper ile Leyla'dan şüphelenmiş ve kamera kayıtlarını incelemiştir. Leyla ile Alper'in öpüştüğünü gören Canan, büyük oynayacaktır.

Haşmet ise hiçbirşeyden habersiz Leyla ile gelecek kurmak için planlar yapmaya başlamıştır. Sürekli gel gitler yaşayan Alper, Engin'in de etkisiyle Leyla'dan uzak durma kararı almıştır. Ancak Canan'ın oyunu sayesinde Alper ve Haşmet Leyla için harekete geçmişlerdir. Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölümünde neler olacak? Heyecanlı bekleyiş başladı...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *