» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 11. bölüm 3. fragmanında! Kaçak gelin Leyla...

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen Bana Sevmeyi Anlat 11. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Hakverdi'nin bir anda gelmesi, Leyla'nın gazetelerdeki "Kaçak gelin" manşetli haberleri ortalığı karıştırıyor. Peki, Leyla Haşmet ile evlenecek mi? Alper bu duruma ne tepki verecek? Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm gelişmeleri ayrıntılarda...

Başrollerinde Kadir Doğulu'nun Alper Eren'i, Seda Bakan'ın Leyla Aydın'ı, Mustafa Üstündağ'ın Haşmet Tuğcu'yu canlandırdığı Fox TV ekranlarının soluk soluğa izlenen dizisi Bana Sevmeyi Anlat 11. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekranlara gelecek Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde, gerilimin zirvede olacağının sinyalleri verildi. Salih, Canan'ı görüyor. Canan'ın Leyla'nın annesi olduğu ortaya çıkacak mı? Bana Sevmeyi Anlat 11. bölüm 3. fragmanına ulaşmak için "Haberin Videosu" butonuna tıklayınız.

BANA SEVMEYİ ANLAT YENİ BÖLÜMDE BU AKŞAM

Hakverdi bambaşka biri olacak bir anda geri dönüş yapar. Ancak bu durum Haşmet'in tadını kaçıracaktır. Hakverdi, artık Haşmet'in kim olduğunu öğrenmiştir. Alper ile Hakverdi birlikte kurdukları planları kararlı olarak uygularlar. Ancak Alper'in Leyla'dan uzak kalması hiçte kolay olmayacaktır. Engin ise Ezgi için büyük bir adım atacaktır.

"Kaçak Gelin" gazete manşetlerinde Leyla'yı gören Canan ise çileden çıkmıştır. Leyla'ya artık hesap soracaktır. Haşmet ise Leyla'nın deşifre olmasının ardından Leyla'ya açılan kapıları iyice aralamıştır. Salih ise Canan'ı görmüş ve adeta geçmişe geri dönmüştür. Ayla ise eline geçen koz ile, Salih'ten habersiz, Leyla'yı Haşmet ile evlenmesi için tehdit edecektir. Leyla ve Alper tehlikededirler.

BANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Leyla ile Alper'in yollarının kesişmesinin ardından, Alper karar verme aşamasındadır. Ancak hangi kararı verirse versin, her şekilde dünyası değişecektir. Engin ise karşısında Onur'u görecek ve onunla yüzleşecektir. Leyla ise oğluna kavuşmanın sevincini yaşarken, Simge'nin eline geçen görüntülerden habersizdir. Haşmet ise Leyla'ya ulaşmak için adım adım ilerlerken, önüne çıkan engeli görünce şoke olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *