» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 11. bölüm fragmanı nefes kesecek!

Fox TV ekranlarında her Cuma yayınlanan Bana Sevmeyi anlat 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. Peki, Alper ile Leyla'yı neler bekliyor olacak? Engin, Onur'u karşısında gördüğünde ne yapacak? BSA yeni bölüm gelişmeleri ile Bana Sevmeyi Anlat son bölüm ayrıntıları haberde...

Her Cuma Fox Tv ekranlarında soluk soluğa izlenen Bana Sevmeyi Anlat'ın 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bana Sevmeyi Anlat'ın 11 Kasım'da yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Dolunay Soysert ile Mustafa Üstündağ gibi usta isimler yer alıyor. Yeni bölümde kritik kararlar alacak olan Alper, Leyla'dan uzak kalmayı başarabilecek mi? Peki, hiçbirşeye anlam veremeyen Leyla ne yapacak? Öte yandan hiç beklemediğim bir anda karşısında Onur'u gören Engin'in tepkisi ne olacak? BSA bu akşam 20.00'da ekranlara gelecek yeni bölümü ile adeta nefesleri kesecek.

BANA SEVMEYİ ANLAT YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Alper'in, Leyla'nın çaresiz kaldığı dağ evine gitmesi ile durumlar oldukça değişken bir hal almıştır. Dağ evindeki buluşmanın ardından Alper'e sinirlenen Leylayı, Haşmet yalnız bırakmayacaktır. Alper ise önemli bir karar verme aşamasına gelmiştir. Kararı Leyla'dan uzak durmak olsa Leyla'yı kaybedecek, Leyla ile birlikte olmak olsa bu seferde Haşmet ile yüzleşmek zorunda kalacak, aynı zamanda Leyla'yı da tehlikeye atmış olacaktır. Engin ise Onur'u karşısında görmüş ve artık onunla hesaplaşma zamanının geldiğini anlamıştır. Oğluna kavuşan Leyla oldukça mutludur. Fakat Alper'in öpmesinin ardından ne yapmak istediğini anlamaya çalışmaktadır.

BANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Canan oynadığı büyük oyun sayesinde Alper ile Leyla'nın ilişkilerini Haşmet'e ispatlamaya kararlıdır. Şoför ile birlikte uzak bir yerdeki dağ evine giden Leyla, Canan'ın hamlesi sonrasında orada bir başına kalmıştır. Ancak Canan, hem Haşmet'i hem de Alper'i çaresiz kalan Leyla'nın yanına göndermiştir. Alper, Leyla'ya ulaştığında ona olan kızgınlığını dizginleyemez. İkili arasındaki tartışmanın boyutu yükselince Leyla evi terk etmeye karar vermiş. Fakar Alper onu ıssız bir yerde bırakmaya razı değildir. Öte yandan Haşmet'in olanları görmemesi için Engin ve Leyla'nın arkadaşı da harekete geçmiştir. Haşmet ise Leyla'yı kurtararak br kez daha kahraman olma hayalleri içerisindedir. Öte yandan Burak ve Eylül arasında kıpırdanmalar olmaya başlamıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *