» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 13. bölüm fragmanında Leyla ile Alper'i neler bekliyor?

Fox TV ekranlarında yeni gününde ekranlara gelecek olan Bana Sevmeyi Anlat 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Haşmet, Alper ile Leylayı el ele gördüğünde ne tepki verecek? Öte yandan Berna'nın uyanması nasıl bir etki yaratacak? Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm gelişmeleri ve son bölüm özeti ayrıntılarda...

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ,Dolunay Soysert, Aslı Orçan, Bihter Dinçel, Kadir Çermik, Serdar Özer, Bahadır Vatanoğlu ve Mine Kılıç'ın yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümü yeni gününde bu akşam Fox TV ekranlarında yayınlanacak. Gözler Bana Sevmeyi Anlat 13. bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Bana Sevmeyi Anlat 13. bölüm fragmanında neler olacak? Çemberin giderek daralıyor. Alper ile Leyla, Ayla'nın tehditlerinin ardından yollarını ayıracak mı? Yoksa bu büyük aşk, herşeyin üstesinden gelmeyi başarabilecek mi? Bana Sevmeyi Anlat son bölümde neler yaşandı?

BANA SEVMEYİ ANLAT YENİ BÖLÜM GELİŞMELERİ

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ve Mesude Eraraslan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümünde neler olacak? Ayla'nın kendisini tehdit etmesine rağmen yolunu Haşmet'e çevirmeyen Leyla'yı yine tehlikeler bekliyor olacak. Öte yandan Leyla'ya olan hislerini dizginleyemeyen ve Leyla'nın Ayla tarafından tehdit edildiğini öğrenen Alper, Leyla'ya daha da sıkı sarılacak. Leyla ile Alper'i el ele gören Haşmet ise kıskançlığa yenik düşecek.

Alper ile Leyla cephesinde sular durulmayacak. Haşmet'in içini kemiren aldatma mevzusu onu daha da tehlikeli bir adam haline getirecek. Alper, çok yakın iki kişi ile Leyla'yı tanışmaya götürecek. Leyla ile Alper ilişkilerinde önemli bir adım atarken, diğer yandan aylardır uykuda olan Berna'nın uyanması diğer felaketleri beraberinde getirecek.

BANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Ayla'nın tehditi ile büyük bir şoka giren Leyla olanlara daha fazla dayanamamıştır. Leyla yeni bir çözüm yolu bulmuş ancak bu yol, Canan'ın büyük bir koz oynamasına neden olmuştur. Haşmet'i Leyla'ya karşı şüpheye düşürecek not gönderecektir. 

Salih ise Canan'ın eski karısı olup olmadığından emin olmaya çalışmaktadır. Hakverdi ise daha fazla bilgiye ulaşmak için Haşmet'in yakasındadır. Ancak Engin, Hakverdi'nin birşeylerin peşinde olduğunu öğrenecek ve onunla yüzleşecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *