» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12 Aralık Fox TV

Başrollerinde Seda Bakan, Kadir Doğulu ve Mustafa Üstündağ'ın yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümü ile bu akşam Fox TV ekranlarında olacak. Leyla ile Alper'in arasında yaşanan ilişkiyi öğrenen Berna, Alper'i yeniden kazanabilmek için harekete geçiyor. Ayrıntılar haberde...

Fox TV ekranlarında her Pazartesi izleyicisi ile buluşan Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm fragmanında Canan Leyla'nın kendi kızı oldugunu öğrenecek mi? Bu akşam ekranlara gelecek Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde izleyiciyi sürpriz gelişmeler bekliyor. Haşmet'in tutuklanması herkeste şok etkisi yaratıyor. Öte yandan Berna, Leyla ve Alper'in ilişkisini öğreniyor. Peki, Berna ne plan yapıyor?

Alper'i en yakın arkadaşlarından biri olan Onur ile aldatan Berna, yine Onur için panik yaptığı aracında, Alper'in ağabeyi ile birlikte kaza geçireli 8 ay oldu. Alper'in ağabeyi hayatını kaybederken, Berna 8 ay boyunca derin bir uykuya daldı. Bir anda uykudan uyanan Berna, geçici hafıza kaybı ile yeniden eski hayatına döndü. Alper ise Berna ile aralarındaki sorunlu evliliği kısacası kazadan önce ve sonrasında olan hiçbirşeyi ona anlatmadı.

Fakat Berna, Alper'in kendisinden ayrılmak istediğini gizli bir şekilde öğrendi. Alper'le evliliğinde arkadaşları Onur ile olan saklı ilişkilerini de acı bir şekilde öğrendi. Alper'in kendisine sürpriz bir kolye yaptırdığını öğrenen Berna, bu kolyeyi adını sıkça duyduğu Haşmet'n nişanlısının boynunda görünce, Alper ile Leyla arasında birşey olduğunu anladı. Peki, Berna Alper'den vazgeçecek mi?

CANAN VE SALİH YÜZLEŞİYOR

Canan, Haşmet'ten sürpriz beklerken masasının üzerindeki kutunun içerisinde eski adı ve hayatı ile ilgili bilgileri görünce deliye dönmüştü. Leyla'nın annesi olduğundan haberi olmayan Canan, Salih ile bir şekilde karşılaşacak.

Salih, kendisini ve bebeğini terk eden Canan'dan hesap soracak. Canan ise kızının nerede olduğunu Salih'e soracak. Peki, Canan kendi kızının Leyla olduğunu öğrenecek mi?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *