» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 16. yeni bölüm fragmanında neler oluyor?

Fox TV ekranlarında her Pazartesi yer alan Bana Sevmeyi Anlat 16. bölüm fragmanları yayınlandı. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde, Leyla ve Alper'i zor günler bekliyor. Öte yandan Hakverdi ile Salih, Haşmet ile Engin'le karşı karşıya kalıyor. Bana Sevmeyi Anlat 19 Aralık bölümünde silahlar çekiliyor. Detaylar haberde...

Her Pazartesi Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat 19 Aralık yeni bölümüne saatler kala heyecan doruklara tırmandı. Bana Sevmeyi Anlat 16. bölüm fragmanları yayınlandı. Leyla ve Alper dolu dizgin aşklarını yaşamak isterken, başlarına gelecek belalardan habersizlerdir. Berna, Leyla ile yüzleşmeye karar veriyor. Öte yandan Haşmet, Engin, Salih ve Hakverdi arasında silahlar çekiliyor. Ay Yapım imzalı, başrollerinde Seda Bakan, Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Mahperi Mertoğlu gibi isimlerin yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat 16. yeni bölümde neler yaşanacak?

BANA SEVMEYİ ANLAT 16. BÖLÜM GELİŞMELERİ

Alper ve Engin, Leyla için yüzleşmeye karar verir. Ancak bu yüzleşme Alper için beklenmedik tepkilerle karşılaşmasına enden olacaktır. Bu durum ise Leyla ile Ezgi'ye de yansıyacak ve iki dost arasında gerilim tırmanacaktır. Onur'un Çiçek'i alması ile deliye dönen Berna, taktik değiştirmeye karar vermiştir. Hem Onur'u hem de Leyla'yı hayatından çıkartmak için yeni planlar yapmıştır.

Eylül ise Burak'a haksızlık ettiğini düşünürken, Burak'ın Simge'nin tuzağına düşmesi ile herşey alt üst olacaktır. Haşmet'in ise kilit isme ulaşmasına ramak kalmıştır. Alper için tehlike çanları çalarken, Engin'e Hakverdi silah çekmiş, Salih ise Engin'in silahı bırakması için üçe kadar sayarken, kafasında Haşmet'in silahının soğuk namlusunu hissedecektir.

BANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜM ÖZETİ

Haşmet'in gözaltına alınması Leyla ile Alper'i mutlu etmiştir. Ancak Haşmet yaş tahtaya basmamış ve bu işin içinden sıyrılmayı başarmıştır. Ezgi ise Engin'in tutuklanmaması için onu uyarmaya gelmiş ama geç kalmıştır. Canan yaptığı araştırma sonucunda Leyla'nın kendi kızı olduğu gerçeğini öğrenmiştir. Yılların özlemini bir anda gidermeye çalışan Canan, Leyla'yı şaşırtmıştır.

Berna ise Onur'dan kurtulmaya çalışırken, her defasında Onur'un saplantılı aşkının başına bela açmasına enden olmuştur. Canan, Haşmet'in ulaşmak istediği ismin Alper olduğunu bildiğinden Alper'i son anda kurtarmış ve ona Leyla'nın kendi kızı olduğunu itiraf etmiştir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *