» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 17. bölüm fragmanında silahlar çekiliyor!

Fox TV ekranlarının nefes kesen dizisi Bana Sevmeyi Anlat 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde Berna, Onur'u öldürdü mü? Engin'i kim vurdu? Haşmet ve Alper bu kez silahları çekiyor. Leyla ile Alper'i zor günler bekliyor. Bana Sevmeyi Anlat 26 Aralık yeni bölüm gelişmeleri ayrıntılarda...

Ay Yapım imzalı Fox TV'nin soluk soluğa izlenen dizisi Bana Sevmeyi Anlat 17. bölüm fragmanı 26 Aralık için yayınlandı. Yeni bölümü ile Pazartesi günü ekranlara gelecek olan Bana Sevmeyi Anlat 17. bölüm fragmanı adeta nefesleri kesti. Engin'in vurulmasının ardından Alper harekete geçiyor. Haşmet ise kardeşi gibi sevdiği Engin'in vurulması ile deliye dönüyor. Peki, Engin'i kim vurdu? Engin öldü mü? Berna ise yakasına yapışan Onur'dan sonsuza kadar kurtuldu mu? Berna elini kana mı buladı?

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ, Kadir Çekmik, Dolunay Soysert ve Mahperi Mertoğlu gibi isimlerin yer aldığı, ekranlarda adeta fırtınalar estiren Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümü ile 26 Aralık günü izleyicisi ile buluşacak. Yayınlanan 17. bölüm fragmanı ile Bana Sevmeyi Anlat, yeni bölümde yine nefesleri keseceğinin sinyallerini verdi.

BANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜM ÖZETİ

Engin ve Alper'in yüzleşmesinde Alper hiç hesaba katmadığı bir tepki ile karşı karşıya aklır. Bu durum Leyla ile ezgi arasında büyük gerilime neden olacaktır. Çiçek'i Onur'un okuldan alması da Berna'yı delirtecektir. Ancak, Onur'un saplantılı bir hasta olduğunu düşünen Berna, Onur'dan tamamen kurtulabilmek için taktik değiştirecektir. Öte yandan Berna'nın Leyla ve Alper ile de ilgili yeni bir planı vardır.

Eylül ise Burak'a haksızlık yaptığını düşünmektedir. Simge ise Eylül ve Burak arasındaki çatlaktan faydalanarak, Burak'a oyun oynayacaktır. Simge'nin tuzağına düşen Burak ile Eylül arasında ipleri gerilecektir. Haşmet ise kilit isme ulaşmıştır. Alper için tehlike çanları çalmaya başlamıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *