» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 18. bölüm fragmanı yayınlandı! Alper şokta

Fox TV ekranlarında yayınlanan heyecan dolu dizi Bana Sevmeyi Anlat 18. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Pazartesi akşamı ekranlara gelecek Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde Alper, Çiçek'i kaçıranın Onur olduğunu öğreniyor. Berna ile Alper hesaplaşıyor. Ayrıntılar haberde...

Bana Sevmeyi Anlat 18. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. 2 Ocak Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarına gelecek Ay Yapım imzalı Bana Sevmeyi Anlat'ın başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Dolunay Soysert yer alıyor. Bu hafta Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümü ile izleyicileriyle buluşmayı bekliyorken, Yılbaşı dolayısı ile yeni bölüm 9 Ocak Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarına gelecek.

BANA SEVMEYİ ANLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çiçek'in kaybolması herkesi perişan edecektir. Engin ve Ezgi yaşadıkları ayrılık acısının üstüne bir de Çiçek'in kayıp olduğu haberini alınca iyice dağılırlar. Berna'nın ise daha fazla dayanacak gücü kalmamıştır. Alper'e, Çiçek'i kaçıranın Onur olduğunu söyler. Bu itiraf üzerine Alper çılgına döner ve Çiçek'i kurtarabilmek için herşeyi göze alır.

Haşmet ise Onur ile Berna'nın ilişkisini öğrenip, Leyla'ya bu durumla ilgili yorum yapar. Canan'ın bütün bu olanlara endişesi giderek büyümüştür ve giderek sabrı tükenmektedir.

Alper ve Onur yüzleştiğinde ise kimsenin hafızasından silemeyeceği gelişmeler yaşanacaktır. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümü ile 9 Ocak Pazartesi 20.00'da Fox TV'de yer alacak...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *