» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 19. yeni bölümünde Berna Haşmet'e her şeyi anlatacak mı?

Bana Sevmeyi Anlat 19. bölümü ile bu akşam Fox TV ekranlarında yer alacak. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde Alper, Berna'yı kapıya koyuyor. Berna ise Haşmet'i çağırıyor. Berna, Leyla ile Alper'i Haşmet'e anlatacak mı? Bana Sevmeyi Anlat 9 Ocak yeni bölüm gelişmeleri ayrıntılarda...

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Dolunay Soysert, Mustafa Üstündağ ve Kadir Çermik'in yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat 19. bölümü ile 9 Ocak akşamı Fox TV ekranlarına gelecek. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde Alper, Berna'nın tüm sırlarını öğreniyor. Çiçek ile Berna'nın ayrılışı herkesin yüreğini dağlarken, Alper yapacaklarında kararlıdır. Berna kendisini kapıda bulunca, intikam için planlar yapacaktır. Alper ile Leyla'nın durumunu anlatmak için Haşmet ile görüşmek isteyecektir.

BANA SEVMEYİ ANLAT YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Onur, Alper'le girdiği silahlı mücadelenin sonunda yenik düşen isim olacaktır. Berna'nın kazadan önce kendi arkasından çevirdiği kirli oyunları öğrenen Alper ise kızı Çiçek'e rağmen Berna'yı evden kovar. Engin ve Ezgi arasında başlayan kıskançlıklar ise büyük bir kavganın fitilini ateşleyecektir. Engin'in isteği ise Ezgi'yi şoke edecektir. Canan ise sırrını bilen bir diğer kişi tarafından tehdit edilecektir.

Alper ve Engin, Haşmet'in sonunu getirmek için yaptıkları planı faaliyete geçirecekler. Berna ise kaybetmenin acısı ile farklı bir hamle yapacaktır. Alper ile Leyla'nın ilişkisini bilen Berna, harekete geçerek Haşmet ile konuşmak isteyecektir.

Peki, Berna Haşmet'e Alper ile Leyla'nın gizli ilişkisinden bahsedecek mi? Haşmet'e ihanetten bahseden Berna olanları tüm gerçeği ile anlatacak mı?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *