» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 2. bölüm 2. fragmanında Alper ile Leyla tanışıyor

Çarpıcı hikayesi ile izleyicilerini etkilemeyi başaran Bana Sevmeyi Anlat'ın 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Leyla ile Alper'i neler bekliyor olacak? Haşmet Leyla'yı bulacak mı? Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm detayları ve son bölüm özeti haber detaylarında...

Bana Sevmeyi Anlat 2. bölüm 2. fragmanı yayına girdi. Alper ile Leyla'nın yolları kesişti. Şimdi birbirlerini tanıma zamanı... İlk bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölümünde neler olcak? Leyla, Haşmet'ten kaçmayı başarabilecek mi? Leyla, kuru kalabalığın içerisinde bir tek bebeği ile tek başına kalmış yapayalnız bir kadın. Alper ise, hem dostundan hem de aşkından ihaneti prangalar giymiş bir adam. Ay Yapım'ın üstlendiği Fox Tv'nin yeni dizisi Bana Sevmeyi Anlat'ın 2. bölüm fragmanı heyecan dolu yeni bölümden tüyoları verdi. 2 Eylül'de yayınlanacak 2. bölümde izleyiciyi hangi sürprizler bekliyor olacak?

Bana Sevmeyi Anlat'ın oyuncu kadrosunda ekranlarda görmeye özlem duyduğumuz Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ yer alıyor. Konusu ile oldukça büyük merak uyandıran Bana Sevmeyi Anlat Cuma akşamlarının reytinglerini sallayacak yeni bir dizi olmaya hazırlanıyor. Muhteşem bir aşk hikâyesine hazır mısınız? Bana Sevmeyi Anlat'ın ilk bölümünde neler olacak? Çekimleri Almanya'da başlayan dizi İstanbul'da devam edecek.

Dizinin ilk bölüm özetinde üç farklı hayat tek bir noktada buluşuyor. Alper, genç yaşına rağmen başarılı bir iş adamı. Kendi restoranında çok güzel lezzetlere imza atıyor. Ancak eşi ile tartışmaları onları boşanmaya sürüklüyor. Alper'in güvendiği abisi, senelerdir tanıdıkları dostlarına parayı değerlendirmesi için restoranın kasasını boşaltıyor. Dost sandıkları birgün ortadan kayboluyor ve ne yapacaklarını bilemiyorlar. Alper'in karısı Berna'ya giden abisi durumu anlatıyor. Berna panikle evden çıkıyor. Kendisine böyle bir ihaneti yapamayacağını söyleyen Berna, abinin kafasını karıştırıyor. Berna ile Alper'in en yakın dostu arasındaki ihanet ortaya çıkıyor ve kaza yapıyorlar.

Alper'in abisi ölüyor ve Berna ise yoğun bakımda kalıyor... Zor dönemlerden geçen Leyla babasının evine yerleşiyor. Babasının yakın arkadaşı olan Haşmet (Mustafa Üstündağ) ile tanışıyor. Bebeğinin geleceğini düşünen Leyla, Haşmet ile evlenmeye karar veriyor. Ancak tanıdığı Haşmet aslında karanlık dünyası olan bir adam ve evlenirse hayatının alt üst olacak. Düğün günü Haşmet'in gerçek yüzünü gören Leyla, arkadaşının yardımıyla kaçma planı yapıyor.

Kaçarken, Alper ile tanışıyor. Alper ile Leyla'nın hayatlarının kesiştiği bu noktada Alper onun düğünden kaçtığını bilmiyor. O esnada Haşmet'in adamı yani kendisinin de yakın arkadaşı olan Engin'in telefonu üzerine arabasına aldığı kadının Haşmet'in evleneceği kadın olduğunu öğreniyor. Ancak iş işten geçmiştir artık. Alper Leyla'yı korumaya karar veriyor. Fakat ansızın çalan bir kapı herşeyi alt üst edebilir. Kendisini bataktan kurtaracak Haşmet için Leyla'yı teslim edecek mi?

Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm gelişmeleri, yeni fragmanları ve son bölüm özetini sayfamızdan takip edebilirsiniz..

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *