» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 20. bölüm fragmanı yayınlandı! Haşmet şokta!

Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde Berna, Haşmet'e gerçekleri anlatacak mı? Bana Sevmeyi Anlat 20. bölüm fragmanı 16 Ocak Pazartesi için yayınlandı. Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Köşeye sıkışan Berna, Çiçek'e ulaşabilmek için her yolu deniyor. Canan, Leyla'ya onun annesi olduğunu itiraf edecek mi? Ayrıntılar haberde...

Ay Yapım imzalı Fox TV ekranlarının keyifli dizisi her Pazartesi izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Bana Sevmeyi Anlat son bölümü adeta nefes kesti. Son bölümün ardından gözler yeni bölüme çevrildi. Bana Sevmeyi Anlat 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde Haşmet'i çağıran Berna, Leyla ile Alper arasında yaşananları Haşmet'e anlatacak mı? Canan tüm cesaretini toplayarak Leyla'ya gerçekleri anlatacak? Canan, Leyla'ya onun annesi olduğunu itiraf edecek mi? Soluk soluğa beklenen yeni fragman yeni bölümle ilgili çarpıcı detayları sunacak. Bana Sevmeyi Anlat 20. bölüm fragmanını sizler için haberde...

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Dolunay Soysert gibi isimlerin yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat 16 Ocak Pazartesi günü yeni bölümü ile izleyicisi ile buluşmayı bekliyor. En yakın arkadaşları Onur ile yasak aşkı ortaya çıkan Berna, kendisini kapının önünde bulunca aklına türlü planlar geliyor. Çiçek ile görüşmenin yollarını arayan Berna'nın planlarının ucu Ezgi ile Engin'e de ulaşıyor.

BANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜM ÖZETİ

Alper ve Onur'un girdikleri silahlı mücadelenin malubu Onur olur. Onur, Berna'nın kendisi ile birlikte olmayacağını ve kirli oyunlarının ortaya çıkacağını anlayınca, kafasına sıkarak intihar etmiştir. Alper ise kendi arkadasından Berna'nın senelerce çevirdiği dolapları öğrenmenin şaşkınlığındadır. Ancak artık daha fazla katlanamayacaktır ve Berna'yı uzak tutmak için elinden geleni yapacaktır. Çiçek ise olanlara anlam veremeyecek kadar küçük olduğundan dolayı annesinin gidişinden babasını suçlu tutmaktadır.

Berna, eski bir dostunun yanına giderek bir süreliğine orda kalmaya başlamıştır. Yardım istediği eski dostu ise Engin'in eski sevgilisidir. Engin ile bu eski dostun görüşmesi, Ezgi ile Engin'in aralarının açılmasına ve kıskançlık rüzgarlarının esmesine neden olacaktır. Canan ise sırrını bilen diğer bir kişi tarafından tehdit edilmektedir. Salih ile Canan'ı birlikte gören Ayla ise güçlü durmak için planlar yapacaktır. Berna artık yenilgiye uğradığının farkındadır ve bu nedenle elindeki en büyük kozu kullanacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *