» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 3. bölüm fragmanı 9 Eylül'de nefes kesiyor!

Alper, Leyla'nın pasaportunu Haşmet'in evinden alabilecek mi? Bana Sevmeyi Anlat 3. bölüm fragmanı ile adeta heyecanı zirveye çıkardı. Bana Sevmeyi Anlat'ın 9 Eylül'de ekranlara gelecek yeni bölümünde neler olacak? Son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...

Leyla'nın isteği üzerine Leyla'nın pasaportunu gizlice almaya çalışan Alper, Haşmet'e yakalanır. Öte yandan en yakın arkadaşını kaybetme korkusu ile kardeşinin yanına giden Leyla'yı yine Alper kurtaracak. Bana Sevmeyi Anlat 3. bölüm fragmanı yayınlandı ve 9 Eylül için heyecanlı bekleyiş başladı. Ay Yapım'ın yeni projesi Bana Sevmeyi Anlat 3. bölümde neler olacak? Fox ekranlarına yeni giriş yapan ve başrollerinde Seda Bakan, Kadir Doğulu ve Mustafa Üstündağ'ın yer aldığı dizi, konusu ile de dikkatleri çekmeyi başardı. Cuma günlerinin vazgeçilmezi olmaya hazırlanan dizinin yeni bölümüne hangi gelişmeler yaşanacak? Evleneceği adamın neredeyse bir mafya babası olduğunu öğrenen Leyla, Haşmet'ten kaçarken Alper'e rastlar. Alper hikâyesini bilmeden ve tanımadan arabasına aldığı Leyla'nın düğünden kaçan gelin olduğunu öğrenir. Leyla'nın çaresizliğini gören Alper, artık dönülmez bir yola girmiştir.

Bana Sevmeyi Anlat'ın son bölümünde bebeği ile babasına sığınan bir Leyla... Üvey kardeşinin odasında kalmak zorunda ve babasının eşi ile çocuklarıyla hayat mücadelesi vermektedir. Türkiye'nin sayılı iş adamlarından biri olan Haşmet, Leyla'nın babasının patronudur. Tercümanlık yapmak için Haşmet'le bir araya gelirler.

Leyla'dan etkilenen Haşmet, enteresan bir şekilde babadan kızı Leyla'yı ister. Öte yandan restorant sahibi olan Alper İstanbul'da ailesi ve dostlarıyla mutlu bir yaşam sürmektedir. Alper'in ağabeyi ve Alper'in eşi Berna trafik kazası geçirir.

Ağabey hayatını kaybederken, Berna ise yaşam mücadelesi verir. Tüm bu olumsuzların sır perdesini Alper henüz aralayamamıştır. Alper'in çok sevdiği dostu Onur ile eşi Berna aşk yaşamaktaydı. Bunu Cihan'ın fark etmesi ile panik yapan Berna kaza yapmıştı. Alper'in yanına Cihan'ın çocukları yerleşti ve birlikte yaşamaya başladılar.

Bir anda iflasın eşiğine gelen Alper, bir arkadaşı sayesinde Haşmet ile tanışıp birlikte iş konuşurlar. Olumlu geçen iş görüşmesinin ardından Haşmet, Alper'i aileden biri gibi sayarak düğününe davet eder. Düğün günü gelip çattığında, Alper'in kızı hastalanır. Düğüne giden Alper düğünden dönerken aracına Leyla biner. Leyla nikaha dakikalar kala, Alper'in birini öldürmesi için adamlarına talimat verdiğini görür ve Rüzgar'ın geleceği için evlenmekten vazgeçer. Kaçarken o esnada düğün yeri önünde bulunan Alper'in arabasına biner. Alper ile Leyla'nın kesiştiği bu nokta yeni başlangıçlara neden olacaktır...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *