» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 5. bölüm fragmanında Haşmet Leyla'yı buldu!

Fox Tv ekranlarında nefes nefese izlediğimiz Bana Sevmeyi Anlat 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölümü yine heyecan dolu olacak. Haşmet ile karşı karşıya gelen Leyla şimdi ne yapacak? Son bölüm özeti ve yeni gelişmeler detaylarda...

Gerilim ve heyecan dolu Bana Sevmeyi Anlat'ın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölümünde Haşmet, Leyla'nın karşısına çıkıyor. Hem de Leyla'nın kulakları ile duyduğu ve Haşmet'inm ölüm fermanını verdiği Gürkan'da yanlarında oluyor. Leyla'yı şimdi daha da zor günler bekliyor. Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölüm fragmanı yine nefes kesiyor. Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Dolunay Soysert'in yer aldığı Ay Yapım'ın yeni projesi Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölümüne saatler kala nefesler tutuldu.

İki can dostu, Leyla'dan dolayı karşı karşıya gelirler. Alper tüm olanlara rağmen Leyla'nın yanında olmayı tercih eder. Engin, senelerdir dostu olan Alper'i Haşmet'e söyleyecek mi? Öte yandan Engin, Hakverdi'nin izini sürmeyi sürdürmektedir. Salih ise oğlu Hakverdi için git gide endişe duymaya başlamıştır. Leyla bebeği ile gittiği iş görüşmesinden gözyaşları ile ayrılmış olsa da Canan ile yeniden karşılaşacak ve işe girecektir. Ancak Canan'ın odasına giden Leyla, karşısında bir anda Haşmet'i görecektir. Leyla köşeye sıkıştı. Şimdi ne yapacak?

Bana Sevmeyi Anlat'ın son bölümünde Leyla mahcubiyet içerisinde yine Alper'in yanına gelmiştir. Haşmet ise Leyla'ya ulaşamamaktan dolayı büyük stres altındadır. Adımlarını artık daha kesin atan Haşmet'in Leyla'ya ulaşmasına ramak kalmıştır.

Hakverdi ise evlenme hayali kurduğu Duygu'ya yalanlar söyleyerek onu kandırmaya çalışmış ancak Duygu tüm gerçekleri gözleri ile görmüştür. Haşmet, Hakverdi'ye ve Leyla'ya ulaşamadığı için Salih'e bir oyun oynamış ve kızını kaçırmıştır.Salih bunu duyunca kalp krizi geçirmiş ve Leyla'da onu ziyarete gelmiştir. Leyla, babasını ziyarete gittiği gün Haşmet ile karşılaşmış ve panikle kaçmıştır. Alper ise Onur ile Berna arasındaki ilişkiyi çözmüş ve çocukluk arkadaşı olan Onur'a hesap sormaya gitmiştir. Ancak Onur'un tüm gerçekleri çarpıtması Alper'in kafasını karıştırmıştır. Alper ile Leyla bahçede sohbet ederken ansızın gelen Engin'e yakalanmışlardır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *