» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 7. Bölüm fragmanında Alper Leyla'yı öpüyor

Heyecanla beklenen Bana Sevmeyi Anlat 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV ekranlarında Cuma akşamları soluk soluğa izlenen Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde yine heyecan dorukta olacak. Alper'in hapse girme ihtimalini göz ardı edemeyen Leyla, şahitlik yapmaya geliyor. Alper ise onu engellemeye çalışırken duygularına engel olmayarak bir anda Leyla'yı öpüyor...

Ay Yapım'ın muhteşem projesi Bana Sevmeyi Anlat Fox TV ekranlarında büyük bir ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Bana Sevmeyi Anlat 7. Bölüm fragmanı 14 Ekim için yayınlandı. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde Haşmet'in karanlık işleri Leyla'nın başına iş açacak mı? Cinayet suçu okları Alper'i işaret ederken, kurtulması için tek yol şimdilik bir şahit... Ancak Alper, Leyla'yı tehlikeye atmak istemiyor ve bir şahiti olmadığını söylüyor. Leyla ise Alper'in körü körüne hapse girmesine razı olacak değil. Bu nedenle bir anda Alper'in yanı gelip kendisini ateşe atıyor. Alperin hapse girmesini göze alamayan Leyla, Alper'in yanına gittiğinde ise kendisini ateşe atıyor. Alper onu engellemeye çalışırken bir anda Leyla ile yakınlaşıyor ve Alper Leyla'yı öpüyor.

Bana Sevmeyi Anlat son bölümde, Canan, Leyla'nın gelinlik ile fotoğraflarını görünce şok olur. Haşmet'in düğünden kaçan nişanlısının Leyla olduğunu öğrenir. Haşmet'in ise bunu Canan'dan saklıyor olmasını ise kolay kolay hazmedemeyecektir. Canan da artık oyunun bir parçası olmuştur. Hakverdi'nin ölümü sonrasında Salih kendini kötü hissetmektedir. Leyla babasını yalnız bırakmak istemez ve onun yanına gider. Haşmet ise bu fırsatı değerlendirerek Leyla ile zaman geçirir. Alper Leyla'yı Haşmet'in evinde kaldığını görünce kıskanmıştır. Öte yandan Alper, abisi Cihan'ın ölümünün sonrasında abisinin ilişkisi olduğunu öğrendiği matematik öğretmenine ulaşır. Ancak Onur, kendi oyunları ortaya çıkmasın diye kızın evine girmiş ve kazayla onun ölümüne neden olmuştur.

Alper ile Leyla ise kızın evine gitmiş, Alper kızın öldüğünü görmüştür. Ambulansa haber veren Alper bir anda bir numaralı zanlı olmuştur. Onun kurtuluş anahtarı ise Leyla'dır. Ancak Alper, Leyla'ya zarar gelmesin diye olayda tek başına olduğunu avukatına anlatır. Öte yandan Haşmet, Canan ve Leyla İrfan'ın tuzağına düşmüştür. İrfan, Haşmet'i Leyla ile tehdit eder.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *