» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat 7. Bölüm fragmanında Leyla'nın zor sınavı

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Bana Sevmeyi Anlat 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüme saatler kala nefesler tutuldu. Alper, Leyla ile Haşmet'i mutlu aile tablosu içerisinde görünce ne yapacak? 14 Ekim'de yayınlanacak yeni bölüm tüyoları ve Bana Sevmeyi Anlat son bölüm özeti detaylarda...

Fox TV'nin sevilen dizisi Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde Leyla artık Haşmet'ten kaçmıyor. Aksine bebeğini de alarak Haşmet'in yanına gidiyor. Leyla'nın kafası mı karıştı? Peki, Haşmet ile Leyla'yı birlikte gören Alper duygularına söz geçirebilecek mi? Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstünday ve Dolunay Soysert gibi usta isimlerin bulunduğu Ay Yapım'ın muhteşem dizisi Bana Sevmeyi Anlat'ın 7. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölümü bu akşam saat 20.00'da Fox TV'de yayınlanacak olan Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni gelişmeleri merakla bekleniyor.

Son bölümde, Canan fotoğrafçısının gösterdiği fotoğraflara göz atarken bir anda karşısında Leyla'yı gelinlik içerisinde görüyor. Ayak işlerinde kullandığı ve aynı zamanda dikkatinden kaçmayan Leyla'nın Haşmet'in düğününden kaçan gelin olduğunu öğreniyor. Bunu öğrenen Canan resmen deliye dönüyor. Haşmet'in hem bu gerçeği ondan gizlemesi hem de Leyla'nın bu durumu, kendisini büyük bir oyunun içerisinde olduğunu hissediyor. Öte yandan Hakverdi'nin ölümünün ardından Leyla, babasına destek olmaya karar veriyor. Haşmet'in evine giden Leyla babasına yaptığı ziyaret sonrasında bir de Haşmet'in yanına gidiyor. Haşmet'e oğlu ile giden Leyla bir anda karşısında Alper'i görüyor.

Alper ile Leyla gizli saklı gerilim yaşıyorlar. Alper, Leyla'yı resmen Haşmet'ten kıskanıyor. Öte yandan Alper, Cihan'ın ajandasında bir şey yakalıyor. İpuçlarının peşini bırakmayacak olan Alper'in neler bekliyor? Haşmet'in düşmanları ise onu en hassas yerinden vuracaktır.

Yeni bölümü merakla beklenen Bana Sevmeyi Anlat'ın 7. Bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Yeni fragman ve yeni bölüm gelişmelerini sizler için takipteyiz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *