» 
»
 

Bana Sevmeyi Anlat bu akşam 7. bölümde heyecan zirveye tırmandı

Fox TV ekranlarının beğenilen dizisi Bana Sevmeyi Anlat 7. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicileri ekran başına kilitleyecek Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde neler olacak? Alper ile Lale'nin aralarındaki yakınlaşmanın ardından ikiliyi neler bekliyor olacak? Leyla, Alper'in kurtulması için kendisini ateşe atıyor! Detaylar haberde...

Alper için tek çıkış yolu Leyla'dır. Ancak onu bile bile ateşe atmak istemez. Leyla ise Alper'in kendisi için yaptığı onca iyiliğin ardından elini taşın altına koyacaktır. Peki, Alper Leyla'yı şahitlik etmekten vazgeçirebilecek mi? İzleyicilerin soluğunu kesen Bana Sevmeyi Anlat 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam Fox TV ekranlarına gelecek olan Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde izleyiciyi hangi gelişmeler bekliyor? Yeni bölümü bomba gibi gelecek olan dizide Leyla ile Alper'in öpüştüğünü gören seyirci şokta. Alper, Leyla'yı vazgeçirebilmek için böyle bir hamle mi yaptı? BSA'da bu akşam İrfan'ın planlar yaptığını öğrenen Haşmet'in Leyla'ya zarar gelme ihtimalini düşünmesi ile hangi tehlikelere neden olacağı bilinmiyor.

Bana Sevmeyi Anlat'ın yeni bölümüne saatler kala nefesler tutuldu. İrfan, Haşmet'i Leyla'dan dolayı köşeye sıkıştırmıştır. Haşmet, sırf onun için öfkesine zincirler vurarak İrfan ile mecburiyeten anlaşma yapar. Ancak Haşmet öfkesini Engin'e yansıtır. Leyla ise Alper'in hapse girmemesi için özgürlüğün anahtarının kendisinin olduğunun farkındadır. Fakat Alper, Leyla'yı bu işe bulaştırmak istemez.

Leyla ise kendisini ateşe atarak yine de şahitlik yapmaya kararlıdır. Son dakikada Alper'in eline geçen görüntü onun tek çıkış yoludur. Onur ise Alper'in eline delil geçtiğini öğrenir ve harekete geçer. Leyla, Alper'in tehlikeye girmemesi için bir yanda çırpınırken bir yandan da Alper ile tartışır. Alper ile Leyla, Onur'un sinsi planlarından dolayı kendilerini bekleyen tehlikenin farkında değildirler.

BANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜM ÖZETİ

Canan, gözünün önüne gelen görüntülerden asistanı Leyla'nın aslında Haşmet'in nikahtan kaçan nişanlısı olduğunu öğrenir. Haşmet'in ve Leyla'nın arkasından işler çevirdiğini öğrenen Canan, öfkesini kontrol etmeye çalışır. Öte yandan Hakverdi'nin ölümü ile sarsılan Salih'in toparlanması için Leyla'ya ve torununa ihtiyacı vardır. Babasını ziyarete giden Leyla, Haşmet'in yanında bulur kendini. Haşmet ise tüm iyi niyetini göstererek Leyla'nın kafasındaki kötü adam profilini silmeye çalışır. Haşmet'in evinde Leyla ile Alper'in karşılaşması ile işler karışır. Alper, Leyla'yı apaçık kıskanmaktadır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *