» 
 

Barbaros Şansal sosyal medya videosu nedeniyle sınır dışı edildi

Modacı Barbaros Şansal, sosyal medyada yayınladığı videosu sonrasında KKTC İçişleri Bakanlığı'nın başlattığı çalışma sonucu sınır dışı edildi. Atatürk Havalimanı'nda Şansal'ın gözaltına alındığı bildirildi.

Yılbaşı için KKTC'de bulunduğu belirtilen modacı Barbaros Şansal, Türk halkına hakaretamiz ifadeler içeren görüntülerini sosyal medyadan paylaşmış, bu sözleri ile büyük tepki toplamıştı. Bunun üzerine harekete geçtiği belirtilen KKTC İçişleri Bakanlığı yetkililerinin Barbaros Şansal'ı sınır dışı etmek için işlemlere başladığı belirtilmişti. Şansal, Türk Hava Yolları'na ait 20:55 tarifeli uçağıyla İstanbul'a gönderildi.

Edinilen bilgilere göre, modacı Barbaros Şansal'ın elverişsiz hava şartları nedeniyle KKTC'den sınır dışı edilme işlemlerinin ertelendiği ancak KKTC'de gözaltına alındığı belirtilmişti. Ancak akşam saatlerinde Şansal'ın İstanbul'a gönderildiği bilgisi paylaşıldı. Atatürk Havalimanı'nda polis ekiplerinin uçağa geçtiği ve Şansal'ı gözaltına aldığı belirtildi.

Yüzlerce vatandaşın ise Şansal hakkında suç duyurusunda bulunduğu da öğrenildi.@barbarosansalfn isimli sosyal medya hesabından yaptığı video paylaşımla büyük bir skandala imza atan Barbaros Şansal daha önce de tepki çeken paylaşımlarda bulunmuştu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *