» 
 

Bardaklı kavgada yeni gelişme! Selen Soyder setten kovuldu mu?

Hangimiz Sevmedik adlı dizinin setinde başlayan "Bardaklı" kavganın yargıya taşınmasının ardından, Selen Soyder'in setten kovulduğu iddia edildi. İddialara ise yapım şirketinden açıklamalar gecikmedi. Ayrıntılar haberde...

BSK Yapım imzalı Hangimiz Sevmedik adklı dizinin çekimlerinde iddialara göre başrol oyuncuları Can Yaman ile Selen Soyder arasında yaşanan sözlü tartışma kısa süre içinde büyümüş ve sette bardakların havada uçuşması gündeme bomba gibi düşmüştü. Olayın ardından araya giren dizinin yönetmeni Metin Balekoğlu'nun tartışmayı sakinleştirdiği söylenmişti. Daha sonraki günlerde ise yaşanan kavga esnasında sinirlenen Can Yaman'dan korktuğunu belirten Selen Soyder, sete koruma ile gitmeye başlamıştı.

Aynı zamanda avukat olan dizinin başrol oyuncusu Can Yaman ise Selen Soyder'in "oynadığı ve ortalığı karıştırmadığı dizi var mı?" sözlerini sarf etmesi kavganın fitilini ateşlemişti. Bu açıklamanın ardından da tartışmayı kendisinin değil Selen Soyder'in çıkardığını söylemişti. Son olarak Soyder, bağlı bulunduğu oyunculuk ajansı aracılığı ile yazılı bir açıklama yapmış ve Can Yaman'ın kontrolsüz ve saldırgan olmakla suçlayarak olayı yargıtaya taşıdığı açıklamasında bulunmuştu.

Hangimiz Sevmedik dizisinin kavgalarla gündeme gelmesi BSK Yapım'ı rahatsız etti ve yapım şirketi aldığı kararla Selen Soyder dizi ile ilişiğini kopardı. BSK Yapım'dan yapılan açıklamada: "İzleyicimize, hem de yayıncı kanalımız TRT'ye karşı duyrduğumuz bu sorumluluk ile dizimiz başrol oyuncularından Selen Soyder ile Can Yaman arasında yaşanan ve yargıtaya taşınan bu tatsız olay sebebi ile oyuncumuz Selen Soyder ile sözleşmemizi karşılıklı olarak feshelmiş bulunmaktayız." ifadelerine yer verildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *