» 
 

Barış Arduç Gupse Özay dedikodularına nokta koydu ticarete atıldı

Kiralık Aşk dizisi ile bütün Türkiye’nin gönlünü fetheden genç ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç ticarete atıldı.

Kiralık Aşk dizisi ile bütün Türkiye’nin gönlünü fetheden genç ve yakışıklı oyuncu Barış Arduç hakkında “sevgilisinden ayrıldı, Cihangir’deki ortak yaşadıkları evden taşındı” gibi dedikoduları yayılmış, hatta Barış Arduç’un ayrılık sebebiyle Etiler’e taşındığı söylenmişti.

Gupse Özay ayrıldı mı dedikodularına fotoğraflı yanıt!
Deliha film seti sırasında tanışıp aşka yelken açan ünlü çift, söylentilere noktayı koydu. Yanlarında kalabalık bir arkadaş grubu ile fotoğraflarını yayınlayan Barış Arduç ve Gupse Özay ikilisi, grup fotoğrafı çektirdiler. Oldukça keyifli görünen Arduç ve Özay çiftinin yanlarında Umut Eker, Sarp Apak, Can Bonomo, Didem Soydan ve Erdem Yener gibi ünlü isimler de vardı. Hep birlikte bir mekanda eğlenen grubun daha sonra çektirdikleri fotoğrafta ünlü oyuncu Gupse Özay, zafer işareti yapıyor görünürken, Barış Arduç’un da oldukça keyifli olduğu gözlerden kaçmadı. Yayınlanan bu fotoğraf ile dedikodulara son noktayı koyan çiftin ilerleyen günlerde ilişkileri nasıl bir seyir izleyecek merak konusu. Özellikle Kiralık Aşk dizisi oyuncusu, Barış Arduç’un rol arkadaşı Defne rolüne hayat veren Elçin Sangu ile çok yakıştırılması nedeniyle artan dedikodulara güzel oyuncu Elçin Sangu da fotoğraflı yanıt vermişti.

Barış Arduç ticaret hayatına atıldı
Belki de tüm Türkiye’nin gündeminde olan yakışıklı oyuncu, Kiralık Aşk’ın Ömer’i Barış Arduç oyunculuktan kazandığı parayı ticarete yatırmaya başladı. Kardeşi Onur Arduç ile ticarete atılan ünlü oyuncu abisi Onu Arduç ile 'ARDSTORE' adında bir aksesuar markası açtı. Şu an için sadece sosyal medya üzerinden satış yapılan mağaza ile daha çok abisi Onur Arduç’un ilgilendiği söyleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *