» 
 

Barış Arduç ilk aşkını anlattı! İşte Ömer'in bilinmeyen yönleri

Türk televizyon tarihinin belki de en beğenilen dizileri arasında bulunan Kiralık Aşk oyuncularından Barış Arduç ilk aşkı hakkında konuştu ve bilinmeyenlerini anlattı.

Onun için ne söylense az… Son zamanların en yakışıklı ve beğenilen isimleri arasında yer almayı başaran Barış Arduç’un Allah vergisi yakışıklılığına kendi karizmatik tavırlarını da ekleyince sonuç elbette binlerce kişilik hayran kitlesine ulaşmak oluyor. Pek çok genç kızın ideal erkek kriterlerini değiştiren, Kıvanç Tatlıtuğ furyasından sonra sarışın mavi gözlü özellikleri bir anda yıkmayı başaran Barış Arduç, Vogue Dergisi’ne verdiği röportajda kendisi hakkında bilinmeyen pek çok şeyi anlattı.

Peki ünlü yakışıklının bilinmeyen yönleri nelermiş Barış Arduç haberleri için dört gözle bekleyenler için işte bazı detaylar… Barış Arduç, gizli bir yeteneği olup olmadığı sorusuna bateri merakından bahsederek cevap vermiş ve kimsenin bundan haberi olmadığını ve eğer başarabilirse artık gizli bir yeteneğe sahip olabileceğini söylemiş.

Gelelim ilk aşk konusuna… Barış Arduç’un ilk aşkı kim merak ediyorsanız hemen söyleyelim. belki tam olarak beklediğiniz cevap olmayacak ama pek çok erkek çocuğu gibi onun da ilk aşkı annesi. Arduç, özellikle kadınlarda beğendiği özellikler arasında doğallıktan bahsetmiş. Abartıdan kaçınan ve süslenenlerde hoşlanmayan Arduç, sadelikten yana. En sevdiği Türk filmini Canım Kardeşim olarak açıklayan Arduç, özellikle Kadir İnanır filmlerine olan ilgisinden bahsetmiş ve Selvi Boylum Al Yazmalım’a bayıldığını da ifade etmiş.

Gelelim Kiralık Aşk sorularına… Ömer karakterini oldukça büyük bir başarıyla canlandıran Arduç, dizideki aşk hayatı ile gerçeği kıyasladığında birine açılmak için Ömer kadar bekleyemeyeceğini söylemiş. Bildiğiniz üzere Kiralık Aşk’ta Ömer neredeyse 50 bölüm boyunca Defne’ye açılamamış durumda. Kiralık Aşk ile ilgili anılarının sorulması üzerine ise Barış Arduç, dizinin kendisi için çok büyük kıymeti olduğunu ifade ederek bir sürü anısı olduğundan bahsetmiş. Ancak özellikle unutamadığı anılardan birinin ise Elçin Sangu ile birlikte bir sahnelerinde 18 kere tekrar aldıklarını söyleyerek o anları unutamadığını ifade etmiş.

Ancak bomba soru “Sen Ömer olsan” olarak başlayarak gelmiş. Dizinin müdavimleri bilirler adından da anlaşılacağı üzere Defne, yengesi tarafından Ömer’e para karşılığında tutulmuş ve onu kendisine aşık etmesi istenmişti. Bunu tüm yakın çevresi bilmesine rağmen Ömer hala bilmemekteydi. Bu durumu öğrensen ne yapardın diye sorulunca Barış Arduç “susar ve giderim” cevabını vermiş.

Gündemden düşmeyen bir isim olmanın dezavantajlarını da yaşayan Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay hakkında da pek çok dedikoduya maruz kalıyor ancak her fırsatta söylentileri yalanlayarak birlikteliklerini korumayı başarıyor. Hayranları ise Kiralık Aşk dizisinin bitmesini hiç istemiyor ve Arduç'u daha pek çok projede görmek istiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *