» 
 

Barış Arduç Reklam Filmi İçin Deren Talu İle Kamera Karşısına Geçti

Son dönemin en beğenilen jönleri arasında yerini alan yakışıklılığı ve karizmasıyla hayran kitlelerinin gönlünde taht kuran Barış Arduç yeni reklam filmi için sürpriz bir isimle kamera karşısındaydı. Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu...

Kiralık Aşk dizisiyle adını artık dilimize pelesenk yapan karizmanın tavan yaptığı oyuncu Barış Arduç banka reklamı için oldukça gündemde olan güzel bir isimle kameraların karşısına geçti. Hayranlarının, dizilerinin yanı sıra reklam filmlerini de görmek için can attığı yakışıklı oyuncu Arduç yeni reklam filminde Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu ile oynadı.

Deren Talu Barış Arduç ikilisinin yeni reklam filmi büyük beğeni toplarken, son günlerde adını sıkça duymaya başladığımız Defne Samyeli’nin kızı da oyunculuğa göz kırpmış oldu. Son reklam filminden sonra dizilerde rol alıp almayacağı merak konusu olan Deren Talu Barış Arduç ile oynadığı banka reklamı ile oyuncuğa da ilk adımını atmış oldu.

Kiralık Aşk oyuncuları Barış Arduç ve Elçin Sangu, dizi sayesinde kazandıkları şöhretin de etkisiyle reklam filmlerinin aranan oyuncuları arasında yer almaya başlamışken, Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’nun tercihini reklam filminden yana kullanması akıllarda acaba dizilerde de oynayacak mı sorusunu getirdi. İlerleyen günlerde Deren Talu’ya gelecek dizi teklifleri olabileceği de magazin gündeminde konuşulmaya başladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *