» 
 

Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay ile Çeşme'de tatilde!

Genç kızların sevgilisi, ekranların son zamanlarda parlayan yıldızı Barış Arduç Çeşme’de sevgilisi Gupse Özay ile tatil yapıyor. Kiralık Aşk dizisinin Ömer'i sevgilisi ile tatilde neler yaptı detaylar haberimizde...

Son zamanlarda ekranlarda gördüğümüz ve rol aldığı Kiralık Aşk dizisinde yakışıklılığıyla ün salmış aynı zamanda dizide genç yaşında başarılı bir ayakkabı tasarımcısı ve iş adamı olmuş Ömer İplikçi karakterini canlandıran Barış Arduç, oynadığı karakterle Türkiye ve Orta Doğu'da büyük bir hayran kitlesi elde ederken birçok ödülün de sahibi oldu. Arduç, reytinglerde ve sosyal medyada kazanmış olduğu hatırı sayılır izlenme ve konuşulma oranları ile büyük bir ilgi, başarı ve de hayran kitlesi elde etti.

Dizideki başarısı sayesinde hayranları tarafından sıkça takip edilen Barış Arduç haberleri arasında bu sefer de tatil haberi yer aldı. Kiralık Aşk dizisinin sezon finali yapması ile birlikte Arduç, geçtiğimiz günün akşamında Alaçatı'da görüntülendi. Günübirlik geldikleri tatil planında Çeşme'de bir mekanda akşam yemeği sonrasında sevgilisi Barış Arduç'la birlikte görüntülenen Gupse Özay, Yılmaz Erdoğan'ın "Haybeden Gerçeküstü Aşk" filminde kendisine ait olan çekimlerin bittiğini belirtti.

Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncu Barış Arduç ise bahsi geçen proje ile ilgili olarak konuştu ve kimsenin yanlış bir düşünceye kapılmamasını, projenin içinde olmadığını açıkladı. Sevgilisi ile tatilde olduğunu söyleyen yakışıklı oyuncu Çeşme'de sadece bir günlüğüne bulunduğunu ve İstanbul'a geri döneceğini belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *