» 
 

Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay ile evleniyor mu?

Sosyal medyada oldukça ağır eleştirilere maruz kalan ancak bunların hiçbirini çok da dikkate almayan Gupse Özay Barış Arduç ile ilişkisinin yolunda olduğunu ancak henüz evlilik teklifi almadığını açıkladı.

Görümce filmindeki Yeliz rolüyle yeniden gündemde olduğu düşünülse de aslında Gupse Özay Barış Arduç ile ilişkisi nedeniyle hiç gündemden düşmedi. Sosyal medyada Barış Arduç hayranları ileriye giden eleştirileri nedeniyle Gupse Özay'ı pes ettirmedi ve ikili arasında hiç bir zaman ayrılık söz konusu olmadı.

Geçtiğimiz günlerde ise ünlü oyuncu Gupse Özay sevgilisi Barış Arduç'un kendisinin ruh ikizi olduğunu dile getirerek henüz evlilik teklifi almamış olmasına rağmen bunun sadece basit bir imza olduğu, gerekirse atılabileceği sinyalini vermişti. Magazin dünyasında bazı kesimlerce bu çıkış Gupse Özay evlilik teklifi beklentisi içinde gibi algılansa da bazı kesimler de ünlü çiftin ilişkilerinin bu aşamaların oldukça üstünde olduğu, büyük bir sevgiyle birbirlerine bağlı oldukları yönündeydi.

barış arduç

Kiralık Aşk dizisi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Barış Arduç ise her açıklamasında sevgilisi Gupse Özay ile aralarında her şeyin yolunda olduğunu her fırsatta söylüyor. İkili ile ilgili dedikodular ise bitmek bilmiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *