» 
 

Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay ile evlilik kararı mı aldı?

Geçtimiz günlerde bir ödül töreni sırasında soruları yanıtlayan Barış Arduç sevgilisi ile ilgili çıkan haberle için önemsiz şeklinde yorum yaparken Gupse Özay ile evlilik düşüncesi sorusu üzerine de açıklama yapmış.

Kiralık Aşk Ömer deyince çığlıklar susmuyor, Barış Arduç haberleri aldı başını gidiyor. Her hafta hakkında sayısız dedikodu çıkan Barış Arduç verdiği bir röportajda birinci ağızdan soruları yanıtlamış ve tüm güncel bilgileri sevenleri ile paylaşmış.

Barış Arduç Gupse Özay birlikteliği nedendir bilinmez bir türlü hayranları tarafından sindirilemese de yakışıklı oyuncu sevgilisi ile ilgili tüm gerçekleri açıkladı. İlişkileri konusunda “herşey yolunda” şeklinde yorum yapan Barış Arduç Gupse Özay ile evliliği de düşünebileceğinin sinyallerini verdi. Evlilik konusunda özellikle zaman ve kişi vurgusu yapan Arduç, vakti zamanı geldiğinde evlenmeyi düşündüğünü de ekledi.

Barış Arduç Kiralık Aşk dizisi ile tanınmış olsa da Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin tanışıklıkları birlikte oynadıkları sinema filmine dayanıyor. Film sonrası sevgili olan Barış Arduç ve Gupse Özay, tüm dedikodulara rağmen ilişkilerini devam ettiriyor ve gelecek planları bile yapıyor olabilirler. Ömer Defne aşkı ile tüm hayranlarını ekranlara kilitleyen Kiralık Aşk’ın Ömer’i hastalığı ile ilgili soruya da “geçti gitti” şeklinde verdiği yanıt ile tüm sevenlerinin gönlüne su serpti.

Barış Arduç ve Elçin Sangu Kiralık Aşk dizisi ile gönüllerde ne kadar çok yakıştırılsalar da, gerçek hayatta her iki oyuncu da bu durumdan pek memnun değil. Hatta Barış Arduç’un sevgilisi Gupse Özay’ın Kiralık Aşk senaryosuna bu durumdan duyduğu rahatsızlıktan ötürü el attığı bile söylenmişti. O günden sonra da Kiralık Aşk bölümlerinde Ömer ve Defne arasında çok fazla yakınlaşma ya da öpüşme sahnesi olmaması da dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan Elçin Sangu ve Barış Arduç'un başarı ile oynadıkları Kiralık Aşk dizisi ile ilgili yeni bir iddia da gündeme bomba gibi düşmüştü. Elçin Sangu'nun başka bir dizi için teklif aldığı, bu yüzden Kiralık Aşk dizisinden çıkacağı yönündeki söylentiler oldukça gündemi meşgul ederken, milyonların severek izlediği Kiralık Aşk yeni bölüm gelişmeleri de gerçekleri ortaya çıkarıyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisinde tanınmamış bir isimle yeni diziye başlayacağı iddia edildi. Bu haber de Kiralık Aşk hayranlarına rahat bir nefes aldırdı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *