» 
 

Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay'dan ayrıldı mı?

Deliha filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncular Gupse Özay ve Barış Arduç’un arasında şu sıralar kara bulutlar dolaştığı iddia ediliyor. Kiralık Aşk dizisiyle ününe ün katan yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve Gupse Özay ayrıldı mı?

Gupse Özay Barış Arduç çifti Cihangir’de yaşamakta oldukları evi boşalttı mı? Gupse Özay’ın sevgilisi Barış Arduç ile yollarını ayırdığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Gupse Özay yıllardır yaşadığı Cihangir’deki evini boşaltarak, daha sakin bir yaşam sürebilmek için Etiler’e yerleşti.

Yalan Dünya dizisinde seyirciyi kahkahalara boğan Nurhayat karakterine hayat veren Gupse Özay, oynadığı Deliha filminden sonra rol arkadaşı Barış Arduç’la aşk yaşamaya başlamıştı. İkili sürekli magazin basınının gözü önünde yaşamaktan sıkılmış olsa gerek, söylentilere göre birlikte yaşadıkları Cihangir’deki evi boşalttı. Sanat hayatı boyunca kaldığı Cihangir’den ayrılan Gupse Özay’ın bu kararı verme sebebinin sevgilisi Barış Arduç’tan ayrılması olarak yorumlayanlar da var.

Geçtiğimiz günlerde Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncularından Defne karakterini canlandıran Elçin Sangu ile Barış Arduç arasında da aşk söylentileri ortaya atılmıştı. Ancak Elçin Sangu bu iddiaları yalanlamış ve sosyal medyada fotoğrafını da yayınlamıştı. Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yapıyor. Yunus Özdiken, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Elçin Sangu ile 4 yıldır birlikte olduklarını ifade etmişti. Kiralık Aşk karakterleri Defne ve Ömer ikilisini birbirine çok yakıştıran izleyiciler, Elçin Sangu’dan şimdilik ümidi kesmiş olsalar da Barış Arduç’un Gupse Özay’dan ayrılmış olma ihtimalini nasıl değerlendirecekler merak konusu...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *