» 
 

Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay'ı iltifat yağmuruna tuttu

Ekranların sevilen oyuncuları arasına Kiralık Aşk dizisiyle girmeyi başaran Barış Arduç ve sevgilisi Gupse Özay samimi açıklamalarda bulundu. Meğer ünlü çift Barış Arduç'un hayranları yüzünden ev değiştirmek zorunda kalmış.

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren "Görümce" filmi ile uzun bir aradan sonra gündeme gelen Gupse Özay Barış Arduç ile hayranları nedeniyle ev değiştirdiğini söyledi. Bir süre önce oturdukları evi değiştiren ünlü çift hakkında "ayrıldılar mı" dedikoduları çıkmaya başlamıştu ancak Gupse Özay gerçek sebebi açıkladı. Ünlü çift meğer Barış Arduç'un hayranları nedeniyle böyle bir karar almış.

Gupse Özay sevgilisi Barış Arduç'un hayranlarının bir gece resim çektirmek için eve gelmeleri sonrasında oturdukları evi değiştirdiklerini belirtirken, onları kıskanmadığını ancak hakimet hastalığı olduğunu ifade etti. Yeni vizyona giren "Görümce" filminin senaristliğini de üstlenen Gupse Özay, filmde kendi hayatından esinlendiğini belirterek gençlik yıllarında tam olarak filmdeki "görümce" karakterine benzediğini, abisinin eşine zor anlar yaşattığını itiraf etti.

Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Barış Arduç ise sevgilisi Gupse Özay ile ilgili bir itirafta bulundu ve sevgilisinin hakimiyet hastalığını onayladı. Gupse Özay'ın lider bir karakteri olduğunu belirten Arduç, sevgilisinin yeteneklerini tartışmaya gerek olmadığını ifade etti. 2104 yılında oynadıkları "Deliha" filminden beri birlikte olan ünlü çift 2 yıldır mutlu bir beraberlik yaşıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *