» 
 

Barış Arduç sevgilisi hakkında dedikoduyu Kiralık Aşk'la bitirdi!

Son yılların belki de en çok konuşulan yıldızları arasına girmeyi başaran Kiralık Aşk dizisinin Ömer’i Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay hakkında çıkan dedikoduları dizinin yayınlanan son bölümü ve 45. bölüm fragmanında sona erdirdi.

Gün geçmiyor ki Barış Arduç haberleri sevenlerinin dikkatlerini çekmesin. Son dönem dizileri arasında hakkında en çok dedikodu çıkan ancak bir o kadar da her şeye rağmen birliktelikleri devam eden yakışıklı oyuncu Barış Arduç Gupse Özay ikilisi, çıkan tüm ayrılık dedikodularını yalanlamıştı. Ancak Kiralık Aşk dizisinin senaryosuna kadar uzanan dedikodular bir türlü durulmuyordu.

Sevilen dizideki gelişmeler an be an takip edilirken, daha önce Ömer ve Defne karakterlerini canlandıran Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun samimi sahnelerinin dikkat çekici bir şekilde azalmasının sebebini izleyiciler Gupse Özay’ın senaryoya el attığı yönünde yorumlamıştı. İddialara göre Barış Arduç’un sevgilisi Gupse Özay, Kiralık Aşk dizisinin senaryosunu yazan arkadaşına samimi sahneleri çıkarması yönünde ricada bulunmuş, ve bu tür sahneleri Kiralık Aşk dizisinden çıkartmıştı. Ünlü oyuncu Gupse Özay tarafından da yalanlanan bu iddialar, dizinin yayınlanan son bölümleri ve Kiralık Aşk son bölüm fragmanı ile daha da netlik kazandı.

Deliha filmi ile tanışan ve sonrasında birliktelikleri başlayan, ayrıca uzun süredir beraberlikleri devam eden Barış Arduç ve Gupse Özay, her ne kadar sürekli birlikte görüntülenmiş ve bu iddiaları yalanlamış olsalar da dedikodular bir türlü durulmuyordu. Gupse Özay son olarak bir mekanda gazetecilerin Elçin Sangu sorusu üzerine de ortada kesinlikle böyle bir durumun olmadığı, aksine kendisini çok sevdiği yönünde açıklamaları oldu. Ayrıca geçtiğimiz hafta yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin son bölümünde Ömer ve Defne karakterinin yakınlaşması, izleyicilerin yine dikkatinden kaçmadı. Ayrıca Cuma akşamı yayınlanacak olan 45. bölümde de benzer sahnelerin olması, dedikoduların asılsız olduğunu resmen gözler önüne serdi. Son olarak Gupse Özay’ın Elçin Sangu’yu çok sevdiği, kıskanmak gibi bir durumun söz konusu olmadığı yönündeki açıklamaları da, hayranları tarafından sıkı takipte olan Barış Arduç’un yaptığı açıklamalarında haklı olduğunu ortaya koymuş oldu.

Tüm fanları tarafından yediği içtiği giydiği her şey yakinen takip edilen Barış Arduç haberlerini sizler için yakın takip etmeye devam ediyoruz. Aşkın en güzel hallerinin anlatıdığı dizi ise izleyiciler tarafından büyük bir beğeniyle izlenmeye devam ediyor. Yine fanlarının ekran başında olacağı müthiş bir yeni bölüm Kiralık Aşk 45'te cuma akşamı yayınlanacak ve son bölümle tüm izleyiciler Star ekranlarında yine aşka doyacak.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *