» 
 

Barış Arduç sevgilisi yerine Elçin Sangu ile fotoğrafını paylaştı

Genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay ile ayrıldı dedikoduları sürekli kol gezerken, rol arkadaşı Kiralık Aşk’ın Defne’si Elçin Sangu ile fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı. Arduç'un paylaşımı şaşırttı.

Barış Arduç Instagram hesabından paylaştığı Elçin Sangu fotoğraflarıyla hayranlarını şoka uğrattı. Barış Arduç ve Gupse Özay arasında sürekli çıkan ayrıldılar dedikodularına rağmen, Barış Arduç’un Instagram paylaşımı oldukça ses getirdi.

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan Gupse Özay ile ilgili bir diğer dedikodu da Kiralık Aşk dizisinin senaryosuna el attığı yönündeydi. İddiaya göre Gupse Özay sevgilisi Barış Arduç’u rol arkadaşı Elçin Sangu’dan kıskandığı için senaryodaki bütün öpüşme sahneleri çıkartmış. Bunun üzerine Kiralık Aşk’ın son bölüm gelişmelerini ve Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanını takip eden dizi müdavimleri, gerçekten dizide Ömer ve Defne arasında bir yakınlaşma olmadığını görünce iddialar daha da kuvvetlendi.

Deliha filminde tanışıp birliktelik yaşamaya başlayan Barış Arduç Gupse Özay ikilisi sevgili ancak Barış Arduç’un son haberleri yine ikili arasında neler oluyor dedirtti. Aslında isminin Barış Arduç ile anılmasından oldukça rahatsız olan Elçin Sangu, yakışıklı oyuncunun birlikte sette çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşması hakkında ne diyecek merak konusu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *