» 
 

Barış Arduç ve Defne'si Elçin Sangu'nun sezon finali vedası

Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncusu olan Barış Arduç ve sempatik partneri Elçin Sangu sosyal medyada sevenleriyle paylaştıkları fotoğrafın altında veda açıklaması yaptı. Yeni sezonda tekrar bir arada olacaklarını da ifade ettiler.

Kiralık Aşk dizisinin sevilen başrol oyuncuları Defne karakteri ile tanıdığımız Elçin Sangun ve Ömer karakteri ile Barış Arduç ikilisi sezon finaline girerken sevenleriyle sosyal medya hesabında peş peşe veda paylaşımlarında bulundular. Barış Arduç ve Elçin Sangu geçtiğimiz senenin yaz dizisi olarak ekranlarda başlayan Kiralık Aşk dizisi, seyirci tarafından çok beğenildi ve kış sezonunda da bizlerden ayrılmadı. Kiralık Aşk bu akşam 52. bölümü ile sezon finali yapacak. İzleyicisinden kısa bir süre ayrılacak olan ikili sezon finalinden önce sevenlerine küçük bir sürpriz yaptı.

Ünlü ve sempatik oyuncular sette, kamera arkasında çektikleri fotoğrafları peş peşe yayınlayıp hayranlarına veda açıklamaları yaptılar. Paylaşılan fotoğrafın birinde aslan partnerlerin son öz çekimi olarak açıklama yapılırken diğer fotoğrafta, yeni sezonda görüşmek üzere açıklamasında bulundular. Bu paylaşımdan aldığımız mesaja göre yeni kış sezonunda tekrar ekranlarda olacak olan dizinin partnerleri değişmeyecek. Ekranlara yakıştırdığımız sempatik çifti tekrar bir arada göreceğimizin mutluluğunu bizlere yaşattılar. Sevenleri bu akşam ki sezon finalini heyacanla bekliyor ve final dönüşünde onları neyin beklediğini sabırsızlıkla bekliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *