» 
 

Barış Arduç ve Gupse Özay çiftinden yeni film açıklaması

Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı Ömer'i Barış Arduç ile Yalan Dünya'nın Nurhayat'ı Gupse Özay'dan gelen yeni film müjdesi. Sevilen çiftimiz aynı proje altında bir arada çalışacak.

Gupse Özay ile Barış Arduç isimli ünlü olan oyuncular uzun müddet birliktelikleri hakkında konuşulan ve çıkan dedikodulara kulak asmadan aşklarını korudular. Geçtiğimiz gün gece saatlerinde ünlü çiftimiz Etiler'de görüntülendi. Ortak arkadaşları ile birlikte akşam yemeğine çıkan çiftimiz, mekândan çıktıkları esnada ekiplerin meraklı sorularını yanıtladılar. Gupse Özay bu esna da başrol oyunculuğunu yaptığı ve senaryosunu kendisinin yazdığı sinema filmi Deliha'nın devamı olan bir film çekiminin  müjdesini verdi.

Sevilen yakışıklı oyuncu Barış Arduç, Kiralık Aşk dizisinin sezon finaline girmesinin ardından tüm gününü ve vaktini sevgilisi Gupse Özay'a ayırdığını paylaştı. Bu büyük aşk ve birliktelik nerede başladı? Sevilen ünlü oyuncularımızın ilişkileri sette değil film çekimleri bittikten sonra başlamıştı. Aralarındaki muhabbetin çok güzel gittiğini ve o sayede samimi olduklarını açıklamışlardı.  Çok mutluyuz ve olduğumuz gibi davranıyoruz sözleri ile ilişkileri

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *