» 
 

Barış Arduç ve yasak aşk iddialarını yapımcı şirket yalanladı

Geçtiğimiz günlerde Barış Arduç'un yasak aşk yaşadığı iddiaları bir televizyon programında yer bulunca magazin gündemi de resmen kaynadı. Arduç'tan konuya ilişkin bir açıklama gelmezken iddialara Kiralık Aşk dizisinin yapımcı şirketi yanıt verdi.

Barış Arduç ve sevgilisi Gupse Özay uzun süredir yaşadıkları aşkları boyunca türlü türlü dedikodulara maruz kalmış olsalar da böylesini hiç görmediler. Bir televizyon programında yakışıklı oyuncu Arduç'un dizi setinden evli bir kişiyle yasak aşk yaşadığı iddiaları adeta magazin dünyasında şok etkisi yarattı. Hatta Kiralık Aşk dizisinin de Barış Arduç'un bu aşka karşılık vermemesi nedeniyle sette çıkan huzursuzluk yüzünden bitirildiği ortaya atılmıştı.

YAPIMCI VE MENAJERLİK ŞİRKETLERİNDEN AÇIKLAMA
Naifliği ile gönüllerde taht kuran ünlü oyuncu söz konusu yasak aşk iddiaları ile ilgili hiçbir açıklama yapma gereği duymazken, dizinin yapımcı şirketi konuya açıklık getirdi. Kiralık Aşk dizisinin böyle bir nedenle bitirilmesinin söz konusu olmadığı belirtilen açıklamada dizinin hikayenin bitmiş olması nedeniyle final yaptığı ifade edildi. Çıkan dedikoduların asılsız olduğu da vurgulanırken bir açıklama da ünlü oyuncunun menajerlik şirketinden geldi. Benzer bir açıklama yapan Barış Arduç'un menajer şirketi çıkan haberlerin gerçek dışı olduğunu kaydetti.

 

Ünlü oyuncu Barış Arduç ve sevgilisi Gupse Özay bu konuda şimdilik sessizliğini koruyor. Bir süre önce de Gupse Özay'ın Elçin Sangu'yu kıskandığı ve bu nedenle dizi senaryosuna el attığı iddiaları ortaya atılmıştı. Uzun süredir çeşitli dedikodulara maruz kalan çift ilişkilerini her şeye inat sürdürüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *