» 
 

Barış Arduç yasak aşk iddialarına ne yanıt verecek?

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç Kiralık Aşk dizisi sonrası ortaya atılan yasak aşk iddiaları ile gündemde. Dedikodulara göre Arduç yapım ekibinden evli biri ile ilişki yaşamayı reddedince dizi yayından kaldırılmış.

Barış Arduç ve Gupse Özay hakkında ardı arkası kesilmeyen iddilar ve dedikodular duymaya artık alışmıştık. Ünlü çiftin ayrıldığı, ayrılacağı, ayrılmayı planladığı gibi pek çok söylenti magazin gündeminden düşmeksizin sürüp gitmekte. Ancak bu seferki iddia pek de basit bir dedikodu değil.

Kiralık Aşk dizisi reytingleri alt üst eden bir dizi iken birden yayından kaldırılması elbette hayranlarını oldukça üzmüştü. Ancak dedikodulara göre bu bitişin ardında bir yasak aşk hikayesi var. Bir TV kanalında yapıldığı söylenen bu iddiaya göre yakışıklı oyuncu Barış Arduç yapım ekibinden kendisine platonik olarak aşık olan evli bir kişi ile aşk yaşamayı reddedince sette olanlar olmuş. Gerginlikler bir türlü bitmek bilmeyince ise dizi sona erdirilmiş.

 

Söz konusu kişinin Kiralık Aşk setinde kriz çıkardığı ve bu nedenle diziye son verildiği belirtilirken şimdi herkes bu konuda Barış Arduç'tan gelecek tepkiye çevrildi. Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay ile dedikodulara aldırış etmeden yaşadığı aşkını sürdürürken Gupse Özay'ın da bu iddialara ne şekilde karşılayacağı da ayrıca merak konusu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *