» 
 

Barış Arduç yeni dizi görüşmelerinde bölüm başına kaç para kazanacak?

Ekranların yakışıklısı Barış Arduç Kiralık Aşk'ın ardından bir süredir sevenlerinden uzak kaldı. Ancak son dedikodulara göre Barış Arduç yeni dizi anlaşması için görüşmelere başladı bile. Peki Arduç ne kadar para kazanıyor? Yeni dizisi için ne kadara anlaştı? İşte magazin gündeminden son gelişmeler...

Son olarak Kiralık Aşk dizisi ile ekranlarda gördüğümüz ünlü oyuncu Barış Arduç iddialara göre yeni bir dizi çalışması için görüşmelere başladı. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncunun ekranlardan uzak kalması elbette beklenemez. Öte yandan gelen teklifleri değerlendirdiği öğrenilen Arduç yeni dizisi için ne kadara anlaştı sorusu gündeme geldi.

Magazin haberlerinde yer alan söylentilere göre Barış Arduç yeni dizisi için Star TV ile görüşmelere başladı ve bölüm başına 80 bin lira gibi bir rakam kazanacak. Eğer Arduç yeni dizi teklifini kabul ederse aylık geliri sadece diziden 320 bin TL olacak.

Kiralık Aşk dizisinden bölüm başına 60 bin TL kazandığı belirtilen Barış Arduç'un artan popüleritesi ve büyüyen hayran kitlesi nedeniyle ücreti de doğru orantılı olarak artış gösterdi. Daha önce Barış Arduç'un aylık 240 bin TL kazandığı söyleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *