» 
 

Barış Arduç'un yeni reklam antlaşmasından aldığı rakam dudak uçuklattı

Kiralık Aşk dizisinde hayat verdiği Ömer karakteri ile yıldızı parlayan Barış Arduç bir bankanın reklam yüzü olmak için anlaşma imzaladı. Detaylar haberimizde...

Defne ve Ömer'in Kiralık aşk olarak başlayan aşk dolu hikayesini anlatan Star TV'nin fenomen dizisinde Ömer karakterine hayat veren Barış Arduç, Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar gibi reklam yüzü olan ünlüler kervanına katıldı.

Özel bir banka ile bir yıllık anlaşma imzaladığı öğrenilen Barış Arduç, bu anlaşma karşılığında 900 bin TL aldığı alınan bilgiler arasında. Ünlü oyuncu, önceki sene de bir deri markasının yüzü olmuş ve bu çalışma karşılığında da 700 bin TL kazandığı iddia edilmişti.

1987 İsviçre doğumlu olan ünlü oyuncu, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili, Pis Yedili gibi birçok önemli dizide rol almış, ancak Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı gibi dizilerde gösterdiği oyunculuk performansı ile kendini tanıtmayı başarmıştır. Son olarak da Ömer karakterine hayat verdiği dizi Kiralık Aşk’la ekranların aranan yüzü olmayı başarmıştır.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *