» 
 

Başak Sayan’ın duygusal doğum paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde ikiz bebeklerini dünyaya getiren başarılı oyuncu Başak Sayan, hayatının en heyecanlı tecrübelerinden biri olan doğum macerasını anlattı.

15 Ağustos 2014’te Washington’da dünya evine girdiği Murat Vardal ile evliliğinden ikiz bebekler dünyaya getiren güzel oyuncu Başak Sayan, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafların altına düştüğü notlarda doğuma giderken neler hissettiğini anlattı.

Bebeklerine Ares ve Milan adlarını veren Başak Sayan satırlarına başlarken, "Doğum telaşından hiçbir şeyin farkında olmadığımı fotoğrafları yeni yeni görmeye başlayınca anladım.” sözcüklerini kullandı. Sayan, "Farkında bile değildim bunların o an. Heyecan, korku, coşku, merak tüm korkularım birbirine girmiş durumdaydı." diyerek yaşadığı heyecanın dozunuda satırlarına eklemeyi ihmal etmedi.

Ayrıca Sayan, "Hayatımın hiçbir anında böyle bir duygu seli ve karmaşası yaşamamıştım. Böyle anları paylaşabilmek çok önemli. Bir daha bu an yaşamayacak, geride bıraktığımız pek çok an gibi. Bir daha o ana asla geri dönemeyeceğiz. Sadece zihnimizde o ana dair saklanan anılar dışında. O yüzden böyle anlarda yanınızda olan insanların kıymetini de bilmek gerek." dedi. Öte yandan Başak Sayan'ın yakın arkadaşı Tuba Ünsal ameliyathaneye fotoğrafçı olarak girdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *