» 
»
 

Başaklar 16 Mayıs haftasında yeni gelişmelerle karşı karşıya

Yeni hafta Başak burcu için hangi gelişmeler ön plana çıkıyor, neler bekleniyor bakalım.

Başak burcu 16 Mayıs haftasında uzun süredir askıya aldığı işlerin bir anda son günlerinin yaklaşması stresiyle dolu geçirecek gibi görünüyor. Kendi işlerinizi yetiştirme stresi içindeyken diğer yandan da sizden istenen yardımlara koşma çabanız bütün bir haftayı yoğun ve yorucu hale getirirken, zihninizin de bulanmasına neden olabilir. Bunu aşabilmek için çok fazla detaylara takılmadan işlerinizi halletme yoluna gitmekte fayda var.

İkili ilişkilerinde de sürekli sizden beklentilerin fazla olması bu hafta artık yeter demenize neden olabilecektir ancak siz yine de sakin kalmayı tercih etmelisiniz. Her şeyin en iyisini istediğiniz için ilişkinizde de aynı mükemmeliyetçilik beklentisi bazen karşı tarafı da zor durumda bırakabilir. Bunları göz önünde bulundurarak biraz daha orta yolu bulma çabasında olmalı karşılıklı anlayışı elden bırakmamalısınız.

Sosyal çevrenizde biraz har vurup harman savurma söz konusu olabilir bu da daha sonrası için maddi sorunlar ortaya çıkarabilir. İstediklerinizi yapmaktan geri durmasanız da maddi harcamalarda kontrolü elden bırakmamakta fayda olacaktır. Yeni haftaya stresle başlamamak için hafta sonunda dikkatli olmak gerekir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *