» 
»
 

Başaklar için bu hafta neler bekleniyor?

Bu hafta Başak burcu için yıldızından haberler neler, hangi gelişmeler hangi değişimler var acaba?

Başak burcu için 11 Nisan’da başlayan hafta işkolik bir haftanın habercisi diyebiliriz. Sürekli bir yenilik beklentisi içinde olan Başaklar yeni haftada iş görüşmeleri, para konuları, gelir-gide durumları veya bunlar dışında işiyle ilgili diğer her şeyle ilgileniyor. Bu kadar kendini yoran Başak burcu için ise hafta sonu tamamen beyin yanması yaşanabilir bunun için de hafta için iş aralarına sosyal planlar eklemekte yarar var. Aksi halde belli bir noktadan sonra yorulan beyninizle yanlış kararlar verebilir, bunun sonucunda da daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

İkili ilişkilerine pek fazla zaman ayıramayan Başaklar için aşk hayatları da bu hafta riske girebilir. Kendini sadece işine kilitlemelerinden dolayı karşı tarafın ilgi beklentilerini karşılayamamak, ilişkisine zarar verme ihtimalini de ortaya çıkarabilir.

Hafta içi bozulması muhtemel ilişkileriniz için hafta sonu mutlaka düzeltme planları yapmalı, hem kendi sağlığınız hem de ilişkilerinizin sağlığı için mümkün olduğunca iş hayatından uzak, rahatlatıcı aktivitelerle dolu bir hafta sonu geçirmelisiniz. Bunun için sevdiklerinizi de alıp çıkacağınız 2 günlük sürpriz bir tatil hiç de fena olmaz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *