» 
 

Başarılı sunucu Öykü Serter'in yeni imajı herkesi şaşırttı

Bir süredir ekranlardan uzak olan sunucu Öykü Serter, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı ile yeni imajını takipçilerinin yorumlarına sundu. Ayrıntılar haberimizde…

Sunumlardaki başarısının yanı sıra görüntüsü ile de herkesin beğenisini kazanan güzel sunucu Öykü Serter, yeni imajını binlerce takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından paylaştı. Yüzlerce yorum alan resim Serter severleri ikiye böldü.

Kimi Öykü Hanımı her görüntüsü ile çok beğendiğini ifade ederken, kimi de Serter’in yeni imajı ile erkeğe benzediği yorumunu yaptı.

oyku-serter-yeni-imaj

1975 Ankara doğumlu olan Öykü Serter, Ted Koleji mezunudur. Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı ve Latin Dili ve Edebiyatı okuyan Serter, Galatasaray Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlamış, Bahçeşehir  Üniversitesi’nde de doktora yapmaktadır.

Sunucu ve DJ’lik alanındaki başarısının yanı sıra iyi bir yüzücü olan Serter, Biri bizi gözetliyor evindeki sunuculuğu ile kariyerinde zirveyi yakalamayı başarmış, sonrasında da bir çok başarını projede yer almıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *