» 
»
 

Başkent'te Ankamall AVM'de bomba paniği!

Alınan son dakika bilgilerine göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü yanında yer alan ANKAmall alışveriş merkezinin bahçesine bırakılan şüpheli çanta polis ekiplerini alarma geçirdi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün yanında yer alan ANKAmall AVM alışveriş merkezinin bahçesinde görülen şüpheli çanta, polisi alarma geçirdi. Olay yerine gelen bomba imha uzmanlarının fünye ile patlattığı çanta boş çıktı.

Alınan bilgilere göre, olay Başkent Ankara'nın Yenimahalle ilçesine bağlı Akköprü'de yer alan ANKamall AVM'de meydana geldi. Ankara'nın en büyük alışveriş merkezi olan ANKAmall AVM'nin bahçesinde görülen şüpheli çantayı fark eden vatandaşlar, durumu polis ekiplerine haber verdi. Polis ekipleri kısa sürede olay yerine gelere, çevre güvenliği aldı ve çantanın bulunduğu alana güvenlik şeridi çekildi.

AVM'nin bulunduğu sokak yaya ve araç trafiğine kapatıldı. Olay yerine gelen bomba imha uzmanları, özel kıyafetleri ile şüpheli çantayı inceledi ve fünye ile patlatma kararı verdi. Fünye ile patlatılan çanta boş çıktı ve vatandaşlar rahat bir nefes aldı. Büyük paniğe neden olan şüpheli çanta, bomba imha uzmanları tarafından incelenmek üzere Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Ardından sokak yeniden yaya ve araç trafiğine açıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *