» 
 

Batu'nun Kumsal'ı Ezgi Eyüboğlu bebek mi bekliyor?

Geçtiğimiz aylarda adı mutluluk dizisinde başrol alan kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım'la Dünya evine giren Ezgi Eyüboğlu'nun sosyal medyada yaptığı paylaşım fanları arasında bomba etkisi yarattı. Kumsal hamile mi? Ayrıntılar haberimizde...

Ekranların sevilen genç oyuncusu Ezgi Eyübolu ile Kaan Yıldırım 15 Mayıs 2016'da Hayatımın en mutlu gününe evet diyerek evli ünlü oyuncular kavramı altına görkemli bir düğün ile katılmıştı. Yoğun geçen iş koşuşturmasından sıra gelmeyen balayını bir süreliğine askıya alan çiftimiz nihayetinde tatile çıktı.

Adı Mutluluk dizinin Kumsal'ı ile Batu'su bebek mi bekliyor? Dizi sonu hüsranla bitsede genç çift mutlu giden evlilik hayatlarını bir de bebek gelirse taçlandırmış olacaklar. Çiftin tatil yerlerini Endonezya'da Bali Adası olarak planlayan sempatik çiftimiz sosyal medyada mutlu anlarını fotoğraflayan ve sevenleriyle paylaşan güzel oyuncu hesabından takipçileri için sık sık paylaşımlarda bulundu.

Sosyal medyada paylaştığı son fotoğrafla birlikte altına açıklama olarak yazdığı yazı kısa sürede olay oldu ve takipçilerini şaşırttı. Evli, mutlu ve çocuklu pozumuz. Yarasa da tuttuğumuza göre döne biliriz artık. Mesajı ile hayran takipçilerinden bir çok beğeni ve çok sayıda meraklı yorumlar alan fotoğraf tebrik mesajlarını da ardı ardına aldı.Şimdi sevenleri ve takipçilerinin akıllarında şu soru dolaşıyor. Eygi Eyüboğulu bebek mi bekliyor? Ezgi Eyüboğlu bu mesajı hakkında tatil sonrası sevenlerine ve meraklı sorulara açıklama yapacak mı? Sevenleri büyük merak ve bekleyiş içinde Ezgi Eyiboğlundan açıklama bekliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *