» 
 

Bayhan Hanife hakkındaki kararını açıkladı

Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la programına katılan Bayhan ile Hanife arasında duygusal anlar yaşandı. Bayhan, Hanife ile ilgili kararı hakkında açıklamalarda bulundu.

Katıldığı Popstar yarışması ile bir dönemin unutulmaz isimlerinden olmayı başaran Popstar Bayhan şimdilerde Star TV ekranlarında hafta içi yayınlanan evlilik programı Zuhal Topal'la da boy gösteriyor. Adından sıkça söz edilen çok konuşulan gelin adayı Hanife'ye talip olan Bayhan, Hanife'nin olumlu cevabının ardından bir süre birbirlerini tanımaya başladılar. Ancak Hanife'nin eski talibi görüşmesinin ardından Bayhan epeyli kızmıştı. Bu olayın ardından ise Hanife konusu ile ilgili bir süre düşünmeye ihtiyacı olduğunu dile getirişti. Hanife ise Bayhan'a yaşattığı bu kötü durumdan dolayı milyonların önünde canlı yayında Bayhan'dan özür dilemişti.

Bayhan ile Hanife'nin ilişkisinin bitip bitmediği bu olayların ardından büyük merak konusu oldu. Bu düşünceler herkesin kafasını kurcalarken Bayhan'dan sürpriz bir açıklama geldi. Hanife'ye kararını sürprizlerle açıklayan Bayhan, yazdığı ntlar ile Hanife'yi dansa kaldırdı ve ona onun için şarkı söyledi. Hanife'nin ise mutluluğu gözlerinden okundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *